ZÚFALÁ...

Príspevok v téme: ZÚFALÁ...
zufalaaa?

Prosim poradte mi co mam robit ... pred tromi dnami som zacala chodit s chalanom, s ktroym sme sa spoznali na diskoteke. Byva v inom meste ako ja a do skoly chodi tiez do ineho mesta cize je na internate a ja tak isto takze sme od seba daleko. Problem je vsak ten, ze ja k nemu lasku necitim a aj to, ze sme sa dali dokopy sa zbehlo tak rychlo. Nechcem ho stratit lebo sa bojim ze si chalana nenajdem, ale zasa mu nehchcem ublizovat falosnou laskou. Myslite ze sa do neho este zalubim nechat tomu cas??? Alebo mam byt kruta a s pravdou von hned na zaciatku???... Fakt ma to trapi lebo mu nechcem ublizit ... Asi ani sama neviem co chcem .(..a mam 16 rokov. Vzdy som si hladala z tych vaznejsich vztahov ale toto zatial nevidim na vazny vztah...

t333

treba sa co najviac riadit intuiciou, pocitom... zvlast vo vztahoch.
Ak nemas dobry pocit, nerozmyslaj nad tym, nerozoberaj to...
Daj na pocit a mas to vyriesene.

zufalaaa?

crs ja len nechapem samu seba co sa somnou deje ... doteraz som sa zalubila do chalana rychlostou blesku a pritom som ho vobec nepoznala a teraz akosi nic pozname sa uz dva tyzdne a ja stale neviem co pre mna znamena :(

crs

ved ona to iste robila ta baba tomu frajerovi,,len ide oto ze ty musis spadnut na hubu aby sisi uvedomila ze ho naozaj lubis,:) to sa vecsinou stava ze ked sa chalani zamiluju zeny oto nestoja a ked padnu na hubu sa ony zamiluju,vzdy vo vstahu musia byt aj dake 2-3sance napravit sa

zufalaaa?

crs skkor na nom hladam chyby a to je podla mna dost zle uz na zaciatku vztahu :( ... prvy krat som sa pri nom citila dobre ale druhy krat to uz nebolo ono ... ved prave toho sa bojim

crs

mno takto si to vezmi,paci sa ti ten chalan vobec ?,alebo aky je povahovo paci sa ti aj povhaovo?.skus byt snim dlhsie a uvidis potom,moja kamoska ties 3 mesiace mala vriti svojho frajera aj ho podvadzala a potom sa doneho zamilovala a riadne a su spolu us ces 3 roky

zufalaaa?

t333 ja viem ze mam 16 vzdy som tuzila po laske ale akosi sa mi z nej nedostalo lebo jeden priatel ma podivedol a jeden ma vymenil ze inu lepsiu krajsiu ... niesom baba ktora by si mohla spomedzi chalanov vyberat ale zasa nemam ani velke naroky ...skor ma zaujimaju obycajny chalani a nie ti namysleni ... ale zasa aj krasa je jedno kriterium teda nebudem chodit s neikym kto sa mi vobec nepaci aj ked viem ze vztah nieje o fyzickej krase