vysoka škola v Ke

Príspevok v téme: vysoka škola v Ke
RoterO18

ahojte...pochadzam z Hlohovca..a caka ma maturitny rocnik...z toho vypliva ze sa chystam a zacinam uvazovat o nejakej vyske....pozeram na to co by ma mohlo bavit..a tim sa stala veterina v Kosiciach....chcem sa spytam..mam pocit..ze vsetci z KE odchadzaju na zapad.a strasne sa bojim toho ze pojdem na ,,koniec sveta"..je niekto kto tam chodi??ako sa vam tam paci???uzivate si tzv studenstky zivot aj tam??strasne sa toho bojim..:(:(....dakujem....bojim sa ...nechcem sa nikde zakopat...

misshel

no ked mozem pridat nazor...tak ja studujem v ke ..teraz ma caka druhy rok tam...a mne sa tam nahodou paci..som tam spokojna...mozno preto ze som sla z mensieho mesta michalovce do vacsieho neviem...a studentsky zivot?...tak ako spominalo "ploche brusko"...ta ibiza...parkrat som tam bola lebo byvam blizko...celkom da sa akurat mi to pride trocha male....osobne sa mi viac paci jazz....ale isto sa tu da vyzit aj tym sposobom

ploche_brusko

cajik: ano mas pravdu je tu kopa kulturneho vyuzita, a ja tiez nepotrebujem sa chodit niekde ozierat, ale niekedy to padne dobre sa ist vyblaznit na disku, len mi ukaz v ktorom podniku, nebudem detom kazit vekovy priemer ( mam 20) lebo s tymi barmi to ide vazne dolu vodou..... minule som isla do ibizi, ze reku pozriem, mozno stretnem stare tvare...pri vchode odomna pytali obciansky, hovorim si dobre, yvzeram mlado, pre mna lepsie, a mas pravdu dnu som zname tvare stretla, ale tvare este z osemrocneho gympla kde som chodila, ktore maju ledva 15....no a tak je to skoro vsade.... ja sa uz v ke citim ako starobinec.... ano mas pravdu napachla som vzduchom zo zapadu (dva roky v prahe), a musim povedat ze je tam zivot lepsi, viac kulturnych podujati, viac toho studentskeho zivota, a cuduj sa svete, aj lacnejsi zivot ako v ke....ja toto mesto neodsudzujem, ale mne osobne sa zije lepsie vazne na zapade :)....ale akos a vravi kolko ludi-tolko chuti :)

jajajajaja

RoterO18-veterinar urcite nie je lahke povolanie.U nas v meste mame styroch veterinarov a stale maju plne cakarne zvieratiek.Ja sama obdivujem sikovnost "nasho rodinneho" :) veterinara.Zvlada vsetko lavou zadnou,je velmi sikovny-od operacie očka,cez cisarsky rez u psika.....Ked sa rozhodnes pre toto povolanie,tak ti prajem,aby si v pohode vystudovala a bola dobrou veterinarkou.Kosice urcite nie su na konci sveta.Je to velmi krasne mesto,zivot mladych je tam taky isty ako vsade inde,takze ked ta tato skola laka a vies,ze chces naozaj toto povolanie vykonavat,tak sa tam urcite prihlas.

cajik

Ked niekto pod "Studentskym zivotom" rozumie britskych ozratych turistov ktori si myslia ze ked zaplatia cajke drink tak s nimi pojde do postele, tak nech ide kludne do Ba.

V KE mame diskoteky,aj akcie, kopa kulturneho vyzitia (KE2013)- len asi treba aj vediet kde sa co organizuje a trosku sa o to zaujimat. Lebo tvrdit ze tu nic nie je, je bohapusta somarina. Ale ked niekto pod zabavou rozumie len ozieracky sa na diskoteke, tak v BA je ich urcite viac nez v KE. Ale ked vezmete ze BA je hlavne mesto,tak je to asi celkom logicke.

cajik

LOL :) no to je dobry vtip ze koniec sveta :DDDDD

mvrdka-ty si tu kedy studovala,pred 15 rokmi ? Lebo musim povedat ze to tu zije a dost. Je tu aj kopec zahranicnych turistov a studentsky zivot je naozaj bohaty. Obchodne centrum ?? Srandujes,vsak ? To je dobry vtip toto.Ty si fakt dlho asi nebola v Ke,alebo sa z teba stala dalsia namyslena vychodnarka ktora odisla do BA a tvari sa ze aka je "Velkomestska"...

ploche_brusko

co sa tyka toho "studentskeho zivota" ja v ke byvam, a vazne tu nic nie...myslim ze co sa vzdelania tyka, plati cim zapadnejsie, tym lepsie....mne sa v ke nepaci, je to moje rodne mesto, poznam tu vsetky podniky, kazdy obchod, a prepacte ak chce ist 20rocne dievca niekde na diskoteku, tak nema kde, lebo vsade same 15tky, ziaden poriadny podnik, nic.... :)

nevravim ze skoly tu v ke su zle alebo nieco, nono to nie je zle mesto, ale moj nazor je ze na zapade je lepsie, viac rozvinutejsie, viac pracovnych prilezitosti, viac moznosti uplatnenie sa....

RoterO18

Giuseppe viem ze to bude omnho vatsia makacka ako teraz na strednej...ale...nechcem si vyberat tu lahsiu cestu...viem budem musiet makat a tvrdo bojovat....ale dufam a verim tomu ze sa mi to niekedy v zivote vrati....uvidim ako sa to vsetko okolo mna ,,udlupe" mozno skoncim ece niekde inde....to vseko ukaze cas...ale nieco podobne mi pride ako najrealnejsia volba....diik.

RoterO18

okik..ja ti moc dakujem za nazor.a ozaj mi neslo o to aby som ta...lepsie napisane vychod niecim urazala..nemozem za to ako je to tu vsade okolo prezentovane....ja dufam ze to co si vyberiem bude naozaj spravne...ece raz diky..pac

Giuseppe

Aj ked navstevujes gympel, garanrujem ze nevies co je sediet nad knihami. A to nepisem preto ze ti chcem nieco dokazovat, ale viem ze na medine sa ucime jednu kost a veterinari sa ju ucia na 5 druhoch zakladnych zvierat a maju to ovela tazsie. Musis na tej kosti popisat kazdy zliabok, priehlbinku proste vsetko. Nebudem sa tu s tebou dohadovat ani ,, chytat,, za slova, ne to nemam ani cas ani vek. Tak vela stastia a ak rozhodnes pre veterinu v Ke som presvedceny ze sa ti bude v KE pacit. Lebo mame krasne mesto.

RoterO18

Giuseppe chytam sa na slovicka ale ak chces..napisala som ze so sedenicou nad knihami ratam anoˇ:) takze som si vedoma jej narocnosti....navstevujem gymnazium.takze viem co je sa ucit...uvedomujem sa do coho pojdem ak do toho pojdem......