o nezvycajnej laske

in cs

kedze mate spolocnu mamu, tak je to Tvoj vlastny brat! nevlastny brat by bol vtedy, ak by sa Tvoja mamka vydala za muza, ktory uz ma deti s inou zenou a tie by byvali s vami v domacnosti.

jajaja888

soto: je to trestné, takže radšej to stopnite kým jeden z vás nepôjde do väzenia. Nikdy sa nebudete môcť zobrať, lebo v rodných listoch máte tú istú matku. budete mať retardované deti. Stojí vám to za to?

SiSA89

Tiez mi to pripada zvratene..a ked ste vedeli,ze ste nevlastny surodenci tak nechapem ako ste to mohli nechat zajst tak daleko.Ak ste vedeli,ze sa to zacina zvrhavat do dakych citov tak ste sa mali prestavat stretavat ak sa da a ak nie aspon dako obmedzit stretnutia.A vobec uvazovat o spolocnej buducnosti mi pride chore.

pochopto

Jezisi, to akoze tvoja svokra bude tvoja mama a jeho svokra bude jeho mama, lebo je to vlastne aj tvoja mama... Kriste, fuj, ludia, zvratene, chore, hnusne... nemam slov

LucnyKvet

Práve teraz som pochopila, že vy dvaja ste sa spolu zoznámili iba pred 2 rokmi .... takže s prvou polovicou mojho prispevku, asi nic :D

LucnyKvet

Ja mám tiež staršieho nevlastného brata a tak isto ako vy máme spoločnú mamu... ale nikdy by ma v súvislosti s ním nič také nenapadlo. Ono to záleží aj od toho či ste vyrastali spolu, my sme vyrastali spolu takže sme spolu mali od začiatlku taký súrodenecký vztah :D Ak vy nie, tak mi príde tá láska neúchylná, v pohode.... ak ho neberieš ako brata a nemáš nemala si s ním niekedy takýto vzťah ... Ak sa milujete, zostante spolu, ved ak si s nim stastnaa..... Len deti prosim nemajte, to by boli niake mutantiky :D

Catherin

No je to zvratene, mali by ste si najst kazdy nejakeho ineho partnera. Incest je trestny cin a ten vy pachate ak spolu spavate. Myslim, ze by ste mali obaja chodit nejakemu dobremu psychologovi.