bolest pri sexe

rena13

Caute baby. mala som tiez ten pocit, ze je to nenormalne. No po tych 5 rokoch sme si uz s priatelom zvykli. Uz t o pre nes vobec nie je stresujuce davat si nejaky gel tam dole. Myslim ze ked partner chce, aby z toho mala nieco aj partnerka, tak toto je asi jediny prostriedok. Rena

ELA

tiez rozmyslam nad tym gelom, no je mi kustik trapne nosit po stale so sebou a nezabudnut ho natriet...to naozaj nie je uplne normalne,hm, co uz...

luli

no tak to som si ani ja nemyslela, ze budem musiet pouzit nejaky gel,ale asi to bude nutne lebo inak sa to asi neda.keby aspon to vzrusenie nevyprchalo pocas tej bolesti, ale potom nemam na nic take naladu.ja vyskusam ten gel co poradila rena,chcem sa uz normalne milovat a dosiahnut to vysnivane takym sposobom.....

ELA

fuha, mam ten isty problem, no bolest je naozaj len kym vnikne, ale cele vzrusenie tym opadne, takze uzit si to fakt nemozem, no dufala som, ze to pominie...ani ma nenapadlo, ze budem musiet pouzivat nejake gely prave ja...

rena13

V podstate odkedy používam daný prípravok je to celkom v pohode. Dolezité však je namazať seba aj priateľa tak 2 min pred vniknutím, aby to mohlo začať pôsobiť. Vyrába to nejaká farmaceutická spoločnosť, takže by to malo byť zdravotne bezpečné. Rena

niva

no ja som to mavala take iste tiez to hrozne bolelo a potom sme to skuili bez kondomu(samozrejme s tabletkami)a zacalo sa to zlepsovat...ale to uz si asi skusila,tak neviem..mejby keby si sla k doktorovi pomohol by ti vyriesit ten problem,na to je tu..drzim place:)

luli

rena: no najprv sme si s priatelom mysleli ze sa asi blana nepretrhla alebo co. lenze ked to trva tak dlho to asi nebude tym.mna to boli ked ide do vnutra, ale strasne a potom po urcitom bode je to ok,ale ta bolest ma zbavi vsetkeho chcenia takze je to o nicom.kolko krat som kvoli bolesti nechcela.od kedy pouzivas ten pripravok tak je vsetko v pohode?aj tebe prijemneho silvestra

rena13

Ahoj luli. Aspon vidím, ze nie som jediná. Ja som s priatelom uz 10 rokov a stale ma to boli, a to nielen pocas sexu ale aj po nom. Tak za 3-4 dni byvym zase ok. Uz som navstivila s tymto problemom 5 gynekologov. Mam taky dojem ze vsetko to sposobilo zle ordinovanie pripravkov proti vytokom doktormi. Canesten alebo Candibene som "uzivala" takmer kazde 3 mesiace. Od tohoto boomu mastí, asi po 1 roku sexualneho spoluzitia neviem co je to normalne prezitie sexu. Esteze existuju na to velmi dobré pripravky. Pred stykom si treba dat zvlhcujuci specialny gel urcený presne na tieto problemy s "umrtvujucim" ucinkom. Je volne predajny v lekarni volá sa Non-stop gel od českej firmy /neviem presne ako sa volá, musím sa pozrieť/. Má také podlhovasté modré balenie asi 130,-SKK. Po tomto prípravku to možeš robiť aj viac krát takmer bez bolesti. Veselého Silvestra, Rena