tlak na hrudi

Príspevok v téme: tlak na hrudi
Emmaa

Dobrý deň, v poslednom case mi zacalo brniet v lavej ruke a vcera a dneska som pocitila tlak na hrudi a horsie sa mi dychalo.. mam len 16 rokov. Mám zatial nie na 100% potvrdenu astmu ale zachvaty mavam len na jar teraz som v pohode.. az na toto myslite ze to suvisi s astmou? alebo je to nieco ine? za odpovede vopred dakujem

karioll

mmiska
na lavo pod rebrom zvykne vyzarovat niekedy zlcnik ajked je napravo samozrejme a zastavene vetry to mozu byt a chrbtica a oblicky

karioll

nemusi
ak by ju mala,tak moze byt v hociktorej zile a sposobovat problem,aj ked vacsinou je v nohach a panvovych zilach

mmiška

mna už asi 3 dni boli niečo ako keby uplne pod posledným rebrom a tiež na lavej strane, neviete prosím čo to znamena? Nech aspon približne viem na čom som, kým nenavštívim lekara.Dakujem vam .

Laskonka

karioll , ved tak som aj skušala, ale na chrbticu to teda navyzerá.Dakujem ti. Nuž ak to veru neprejde, tak tej pohotovosti sa nevyhnem.

karioll

tak by som isiel na pohotovost
o tej bolesti,nepis za sa zvacsuje pri nadychovani.som ti hovoril,ze sa nadychni a nedychaj,vtedy ci mas bolesti aj ked zmenis polohu tela,vtedy to je ako som pisal vec chrbtice,nervu a pod.ale ked ti je stale zle,vazne by si mala ist k lekarovi