NEVLADZEM!!

Príspevok v téme: NEVLADZEM!!
betka20

Zacalo sa to ked mi zomrel brat.Znenavidela som seba a postupne zivot.Nechcela som jest pretoze zomrel za mna obvinovala som sa no stale som jedla.Zacala som vraciat.Prvej to bolo dva mesiace potom som prestala.Nastali velke prazdniny a ja som cele dva mesiace pokusala schudnut.Trocha sa mi aj podarilo pri vyske 168 som mala 57kil.No ked sa skoncili nastupila som na strednu skolu.Stres mal na pricine ze som pribrala na 64kil.Zacala som znova vraciat vracala som dva tyzdne bez vynechania jedneho dna.Do pol tretej som jedla minimalne.Ked som prisla zo skoly najedla som sa a hned aj vyvratila.A potom vecer znova najedla a vyvratila.Zo zaciatku som si to neuvedomila no po tyzdni som zistila ze mam citlive zuby,mam krce v bruchu a pali ma hrtan to malo na pricine vracanie.Zacala som si o nej hladat znalosti a prestala som. tyzden aj 3 dni som vydrazal nevraciat no dnes som znova vracala.Aj ked viem ze mi to skodi.Nedokazem to povedat rodicom hanbim sa a psycholog to je ten posledny za kym by som isla.Nenavidim seba a aj svoj zivot.Zacinam postupne nenavidiet jedlo a ked jem nechuti mi no mam pocit najest sa aj ked mi to nechuti a nasleduje vracanie. CO MAM ROBIT???

timka

inak skoda ze vtedy este nebol takyto rozsireny net, nebola som natolko scitana ohladom zdraveho chudnutia a nikto mi nepovedal aké sú vsetky diety (inak aj odd.strava) debiliny. Pri Odd.st. chudnes, lebo zacnes jest namiesto cukru umelé sladidla, namiesto ryze zeleninu atd. Ale keby som ja teraz ako nejediaca zacala jest odde.stravu ver tomu ze by som pribrala.

timka

na ppp treba asi nejaké tajné skryté geny. ja som zacala s oddelenou stravou pred 6 rokmi spolu so spolužiačkami, oni do postupne všeky do mesiaca dvoch vzdali, ja som to tahala skoro rok a postupne som menej jedla a z som anorexticka.

iris.

a potom som zacala oddelenu stravu, bicykel a schudla som aj bez obmedzovania...a dnes,hoci si dávam pozor na postavu, tak sa kvoli par kg hore dole vôbec nestresujem! viem,ze ich schudnem,ked budem naladena na chudnutie,alebo ked budem moc zamestnana a rozbehana,a ak to niekomu vadi,tak to urcite nie je clovek,koho nazor by som brala ako zrely.

iris.

timka, ty si zlatá...
miska, takze tabl. hmmm,to nie je hmmm.
a kolko?
timka, ved to je to, ze sa tu ohlasam, ale ppp som nikdy nemala...mozno taku zacinajucu, ked som zjedla za den ledva jeden rozok. trvalo to tak 2 tyzdne, ale aj tak som neschudla, tak som to hodila za seba, take zbytocne obmedzovanie sa bez vysledku...mozno keby som vydrzala este par dni,tak by sa chudnutie zacalo...ale ja som stastna,ze to skoncilo tak, ako skoncilo.
babeny, je to v hlave, ak neporiesite tam, tak sa nieco zmeni a zlepsi len tazko.

slusny_muz

ICQ je progrma pomcoou ktoreho mozes online komunikovat s druhymi ludmi na internete. JE to podobne ako SKYPE program, kde mozes aj volat alebo YAhoo messanger alebo MSN

timka

iriska nemam cas citat vsetko roky do zadu, tak sa chcem spitat, ci si aj ty mala ppp a ci ich uz nemas, ako dlho a ako si sa z toho outovala