Nieco na urychlenie rastu vlasov...prosim

rikaaaaaaaaa

Chceš naoaj dlhé vlasi poradím ti ale budeš musieť do toho investovať viacej nestačíí ti len šanpón. Postup je jednoduchý:používaj šampón dixi
2. Zalej si kávu 10 ližiciek malích umi si tím vlasy a potom si ich daj do sáčku a nakoniec si ich zakrúť do uteráka.
3. do mištičky si daj 2 žĺtka a 1 pohár olivového oleja, potom si vezmi mixé a vimixuj to. Da si to na vlsi a potom si to zasa daj vlasy do sáčku a zakrúť to uterákom
4. KúP SI KAPSULE REVALID abi si mala viživu z vnútra a po revalide rastu vlasi rýchlo skús uvidíš
to je všetko prajem veľa úspechov :))))))))))

Rika(JAJA)

Ja mám ten isti problém a mala som revalid a Aplicort F a žihlavový Dixyi supér to ponáha mne najviac zaberá žihľava ostatné už nepoužívam

mirka 23

Henna je prirodna farba na vlasy, vyživuje a posilňuje vlasy, tie su potom zdrave a sa supper lesknu. A mne po nej ovela rýchlejšie rastli vlasy. Teraz nedavam hennu a vôbec nerastu :(

Andulina

didusska no ja mam dost huste a vlnite vlasy cize nepotrebujem aby mi zhustli ale aby mi rychlejsie narastli tie co som si dala ostrihat =(( mirka a co je to ta HENNA ???

didusska

Andulina kup si v lekarni Panthenol forte capsules.Ja som ho brala mesiac aj pol aa dost mi pomohol normalne mi je na cele vidiet jak mi vyrastaju nove vlasy a ani mi uz tolko nepadajuu a zhustly mi.A stoji okolo 3 eur aj nejake centy.Vazne stoji to zato vyskusaj :)

lovelylily

ahoj ja pouzivam REVALID lebo mam velmi riedke vlasy, a kym mi aspon ako tak zabral, trvalo to dlhsiu dobu, tak dva tri mesiace...ale musim povedat ze vlasy mi narastli celkom dost rychlo, mne vzdy rastli pomaly a teraz su uz dlhe :)