otazka pre adminov

jubile

alfa, sak ja suhlasim, ze moze dojs k nepravidelnostiam a ze treba o tom informovat..ale predstav si, ze si to precita osemrocne dievca a ked dostane prvy krat kramy, bude si mysliet, ze je to choroba, preto som napisala iba, ze je to nespravne umiestnene a nie, ze to mate dat uplne prec

alfa

jubile, menzes je sice prirodzena vec, ale ako mnohe "nechoroby", aj tu moze dojst k problemom, nepravidelnosti, atd. no a prave na toto forum sluzi-ak ma niekto pochybnosti, napise a nejaka rada sa najde. a presne o to ide! a aj ked si niekto nie je isty, a podla ostatnych mu nic nie je, dostane sa mu psychickej ulavy-to je tiez zdrav. pomoc. takze prepac, nesuhlasim s tebou. ja som s kvalitou fora spokojna!

Andrej

Dobra otazka. :)
.
Asi preto, ze nemame inu cast webu, kde by sa to hodilo...
Teraz s tym asi nic nespravime, ale budeme nato mysliet a ked bude vhodna prilezitost, tak to premiestnime. OK? :)
PS: zrejme tu mame viacero nezrovnalosti... ale nie je to take jednoduche ako to vyzera. Pocinajuc zdrojami(financie, ludia, cas,..) a konciac logickym usporiadanim, ktore by vyhovelo co najvacsiemu poctu ludi...vsetkym sa totiz neda vyhoviet.