vyrazky na prsiach

gemerka

ja to mám tiež a predtým som sa veľmi bála. bože čo to je? Z čoho to mohlo vzniknúť. Ale keď viem, že má každá baba a žena tak som pokojnejšia.

aluska

miskoobo je to uplne ok...su to len male nefunknce vyvody mliecnych zliaz..je to uplne bezne..ak mi neveris pozri si nejake zeny na nete a uvidis...

a ina maju to aj chlapi...
neda sa to nijako odstranit, proste mas tae bradavky a hotovo

miskaobo

ahoj mam to aj ja a preto to tu teraz hladam na nete ze ci nie som nejaka chybna a tak,..ale vidim ze to tu mate viacere,mna to moc netrapilo pokial mi sestra neukazovala tie svoje ,,bezpupacikove\" prsia...tak mohol by mi niekto zo zdravotneho hladiska povedat ci je to okej?? nechce sa mi to riesit hned s doktormi a co ja viem co,...dakujem :)

Radka21

julkacik:

prepac, ale kolko mas rokov? Predpokladam, ze nemas ani 20. Sorry, ak sa mylim. Ked budes starsia, tak budes mat uplne ine problemy a nejake "vyrazky" na prsiach ta absolutne trapit nebudu, kedze su bezne, teda normalne. A ver mi, ze to nebude prekazat ani tvojmu partnerovi ;-). Hlavne je, aby si bola zdrava a nezamyslaj sa nad banalitami :-)

julkacik

nejde ani moc o to ze ma to znepokojuje zo zdravotneho hladiska ale z estetickeho...je to strasne skarede...este k tomu to nemam na oboch prsiach ale len na jednom

domcek852

aj ja to mam :) a gynka mi povedala ze to je normalne, ze neterba to tlacit ani nic .. tak neviem ..ma to vela zien ..neznepokojujte sa