mokré fľaky

srf rf

nme osobne pomohol asi najviac ADIDAS a GARNIER MINERALS...
je tu ale hacik ..zabere mi skoro akzdy deodorant alebo antiperspirant lenze nemozem pouzivat niekolko krat ten isty ..
za kazdym si kupim iny takto mi to vyhovuje:)
takze toto je moja rada ...moje telo si asi rychlo zvykne na antiperspirant a tym padom je uz bez ucinku...preto mi vyhovuje caste obmienanie :)

jujula

aby som nezabudla na rozdiel medzi deodorantom a antiperspirantom, tu je to vysvetlene:
Antiperspirant je prostriedkom, ktorý sa používa na zabránenie potenia. Funguje tak, že potné žľazy doslova uzatvorí.
Deodoranty však pach iba prekrývajú, ale samotnému poteniu nezabraňujú. Obsahujú dezinfekčné prostriedky s antibakteriálnymi účinkami a alkohol, ktorý rýchlo vyprchá. Ich účinok je krátkodobý a možno ich používať aj niekoľkokrát denne.
aby som doplnila, niektori trpia az nadmernym potenim a aj po pouziti roznych deodorantov sa spotia a mavaju mokre flaky. vtedy pomaha driclor, ten je velmi ucinny

jujula

neviem ci Vichy je doboru a "zdravou" kozmetikou, niekde pisu, ze je v nej privela chemie, ale co sa tyka poteniu, ako jediny deodorant mi zabral tak, ze uz nemavam mokre flaky pod pazuchami