STRACH s CHOROBY

Príspevok v téme: STRACH s CHOROBY
STRACH

Ahojte mam taky problem.... je to uz dlhodobejsie.... ako by som to opisala.... stale ma pocit ze sa nakazim AIDS... mam staleho partnera s nikym inym nespavam, drogy neberiem.... ale uz sa mi par krat stalo ze som sa opila a bala som sa coked som sa niekde o nieco pichla alebo s niekym spala alebo vela dalsich moznosti... uz sa mi to raz tak stalo ze som si nepamatala ze co a dva mesiace som bola na testy a nic dva mesiace som preto ani so svijim nespavala.... a teraz to uz mam castejsie nieco ma niekde pichne a uz sa bojim... a ked vidim nieco ze aids tak uz sa mi hned v hlave ze to je znamenie abo co.... umyvam si casto ruky, mam strach si niekde sadnut aby som nieco nechytila a tak no je to problem co ma robit???? inac poznamka uz ani nepijem koli tomu a tak no....

STRACH

ok teda sa uvidime tam.... asi sa budem chciet porozpravat otom s ludmi s rovnakymi problemami... a nechat si poradit....dakujem aj tebe za rozhovor tiez ma to trosku posilnilo...necchem sa vzdat bez boja mam len 19 rokov cchem zit zasa normalne ako pred tym:((

to iste

strach,moje problemy sa zacali presne takisto! stale som si myslela,ze mam aids, potom, ze mam rakovinu, potom,ze mi vypadaju vsetky vlasy, potom, ze sa mi urobia vyrazky po celej tvari.obehala som vestky vysetrenia a jasne,ze mi nic nenasli. problem bol v niecom uplne inom. a aj ty musis najst tu pravu pricinu. nieco v tvojom zivote je v neporiadku. v prvom rade si uvedom,ze nemusis byt perfektna a ked aj akukolvek chorobu budes mat, vacsina z nich je aj tak vyliecitelna. mne osobne pomohlo opakovat si, ze ked aj zomriem,aspon budem mat pokoj od tychto hluposti. najma sa snaz poriesit to cim skor,nech ti to naozaj nevyvrcholi do panickej poruchy alebo generalizovanej uzkostnej poruchy....

STRACH

dobre ja sa pokusim... ale uz teraz viem ze to vsetko bude boj i ked asi horsie to uz ani nemoze byt... budes tu este niekedy rada by som este pokecala...ale uz pojdem teraz asi spat...

MIA23

aj ja som sa bala ale cim viac na to budes mysliet tym horsie...najdi si nejaku cinnost co ta zamestna..nebudes agresivna ani ti neprepne...a vzdy ked ta napadnu tieto myslienky tak si povedz ze je to totalna hlupost a snaz sa ich zahnat

STRACH

mia..neviem co to je...dufam ze fakt nebudem agresivna alebo nie i ked som sa pytala doktorky ci nebudem po nich podrazdena vravela ze nie...

STRACH

mia... a nebudem z nich agresivna alebo nieco cez viked sa staram o neter... bojim sa toho ze mi prepne a nieco je urobim abo co:(((