bojim sa ze ked budem mat dieta tak mu ublizim

Príspevok v téme: bojim sa ze ked budem mat dieta tak mu ublizim
milujem deti

ahojte hladam pomoc... neviem ci je to tym ze pozeram casto telku co sa deje vo svete abo niecim inym... ja mam strasne rada deti som pri zmysloch viem zeby som im neublizila ale bojim sa co ked budem mat niekdy svoje a premne mi a nieco im urobim alebo co?? prosim poradte mi ci som len zblbnuta z telky alebo chcem byt takou dobrou matkou ze am len strach ktory je prirodzeny... dakujem

RNG

Kazdy televizor ma vypinac. Ak tam davaju programy, ktore ti vyrusuju psychiku, jednoducho ho vypni.
Na ukludnenie su dobre meditacie, yoga, thai chi , dobra spolocnost priatelov, pripadne ukludnujuce doplnky,vitaminy B a D,tiez od mineralov az po podporujuce tvorbu neurotransmiterov alebo priamo doplnky neurotransmiterov.
Velmi dolezity je neruseny spanok V TME.

MAM PROBLEM

Lenuskaaa.... ano o tom serotonine mi doktorka dnes vravela zajtra zacinam totiz s liecbou koli tej poruche paniky... a mam ak dalsie divne fobie ktore som pred tym nemavala.... ano mma psychiatricku poznas dobre tento problem???

Lenuskaaa

No inak toto su znamky OCD, obsedantno kompulzivna porucha, vtierave myslienky, ktorych sa nevie clovek zbavit. uvedomuje si, ze to je blbost, ale aj napriek tomu ho otravuju. Hm kludne sa ti toto mohlo pridruzit k panickej poruche, ale ak uzivas lieky malo by byt vsetko ok. Je to zevraj tiez sposobene znozenou tvorbou serotoninu. Mas psychiatra?

Lenuskaaa

take blbosit ma napadaju strasne ze co ked mi prepne a zabijem svoje dieta alebo ho vyhodim z balkona alebo nieco asi radsej ani nebudem chciet babo lebo sa bojim ze by som mohla byt jednou s tych zlych matiek co len ublizuju ach jaj ked na druhej strane po babetku tuzim ale moje tzle ja ma taketo hororove predstavi:((( liecim sa na panicku poruchu moze byt jedno spete s druhym???

smaragd

ale co ked to tak nebude niekedy ma napadaju take debilne veci necchem si ich predstavovat ale predstavim si ich:((( a ked som s kamosvou malou uplne sa vzijem do roli zodpovednej matky idem malej teraz kupit kociarik pre babiku lebo ju strasne lubim a mam pocit ze sa musim o nu starat lebo jej matka na nu jebe a bila ju... ja necchem nikomu ublizit len tie predstavy ktore mam ma desia:(((((

Lenuskaaa

nie to je prave o tom, ze ich az moc lubis a ked niekto moc lubi, napadne ho takato myslienka, az z toho strach dostane, ty si uplne ok, len moc citliva a emotivna!!!

smaragd

asi si fakt zblbnuta z telky...spravy neprinasaju reportaze o uplne obycajnych ludoch, ale o tych, ktori sa vymykaju pravidlam normalneho spravania sa. je tam koncentrovane zlo a negativne konanie. netrap sa tym, ked porodis, pochopis, ze dieta je ten najvacsi poklad, pre ktory sa radsej sama obetujes a ktoremu das naozaj vsetko...