zehlenie vlasov

basa

aj ja mam Remington, ale ci 2 v 1 tak to netusim, mam ju od Vianoc...a je fakt dobra, mam huste,vlnite vlasy a mam ich vyrovnane za cca. 15-20minut

pussycatka

007:no ona ma keramicko-teflonove platne tak asi preto..boze zavidim ludom co maju od prirody krasen rovne vlasy..

pussycatka

ahojte.vydrzia mi vyzehlene vlasky cez noC???MAM DOST HUSTE A VLNITE VLASY...MA NIEKTO ZEHLICKU REMINGTOBN 2v1???

lucka

:) ahojte mozem sa spytat na co by som si mala davat pozor pri kupe zehlicky na vlasy.. mam vybratu ondulacnu sadi od remingtonu S 8660 a rowentu CF 4013. Remington je \"zevraj\" kvalita a v rowente je viac kuliem.. nevie te miprosim Vas najeko poradit dakujem

secretkaa

tina, mastneju? dnes som si to l´oreal chcela kupit, ale nevyslo mi to... no uvidim, ale ja mam dost suche vlasy a skoro vobec sa mi nemastia...tak snad to bude v poho

tina

Takze dievcata...ja by som vam mohla poradit asi tolko...vlasy nezehlite s obycajnymi kovovymi zehlickami(radsej keramicke alebo teflonove)...pouzivajte vhodne pripravky a raz za cas zehlenie obmadzte...od toho pripravku od loreal(ruzovy) fakt mastneju vlasy...myslim, ze ak si chcete najst vhodny pripravok, musite ich vyskusat viac...tu na tejto stranke si mozte nechat poradit, popripade sa inspirovat...ahoojte