tyranie deti!!

Príspevok v téme: tyranie deti!!
alicia

..zaujimalo by ma,ci sa o deti zaujimaju aj detske domovy..kt.dieta daju do starosti nejakym manz.parom a podobne...pochadzam z jednej dedinky na Orave...zena s manzelom maju 9 deti uz odrastenych...adoptovali si dievcatko 7-8 rocne...velmi ma to trapy..byvam par domov od nich a kazdy den odtial pocujem ako tomu malemu dievcatku nadavaju a stale ho ponizuju ...jedna ich dcera je priblizne v mojom veku a tak som s nou kamaratka..vzdy ked tam pridem po tom dievcatku iba kricia aponizuju ho ze nieje ich a nech matku(adoptivnu)nevola mama...povie jej:"nehovor mi mama ja tvoja mater niesom!!"nemozem sa na to pozerat a toto je len jeden z mnoha prikladov!!akurat ked som tam bola na navsteve mu chystali jest!!ked dostalo pred seba tanier a vidlicku pribor a pod...od strachu sa nemohla ani najest triasla sa ako osyka!!bolo to nieco hrozne sa na to chuda pozerat...davaju jej stale najavo ze nieje ich a ze tam nepatri..a dodaju:ak sa ti nieco nepaci tak si pobal veci a tam mas dvere!!bola by som spokojnejsia keby ste s tym nieco robili!!neda sa na to pozerat ako ho tam den co den tyraju...pychicky a niekedy aj fyzicky...niekeddy z nicoho nic musi klacat v kute aj niekolko hodin!!mali by ste sa o to,kde date deti z domov viac zaujimat!!

Bruno333

Volaj hneď na bezplatnú linku Ligy za duševné zdravie, alebo políciu - tá to rieši globálne:sociálka, psychológovia, právnici, zákony!!!

hmmmm

OKamžite to nahlásiť na sociálku...inak sa čudujem, ako dlho ž sleduješ, že to dieťa týrajú...to si doteraz nič neurobila???

monika99

kazde dieta z detskeho domova ma svojho kuratora ktory dieta navstevuje aj po zaradeni do pestunskej starostlivosti,treba to oznamit

muc

alicia, detsky domov sa ma podla teba viac starat a kontrolovat...
a co ty??? ty si bola svedkom psychickeho teroru, no ozvala si sa? zastala si sa jej?
kontrolnu cinnost nema detsky domov, ale socialny urad. sama mozes v jej veci zacat nieco robit- nahlas tuto skutocnost na socialke