KOMU VERIť?

Príspevok v téme: KOMU VERIť?
ywka

cawte..pls poradte.s priatelom sme spolu 2roky.v sobotu bola party,ja som sla domov,on sa este vratil.....a bola tam jedna baba,kt.bola opitá,a sa bozkavala s jednym chlapcom...pocula som 2verzie.1 -od priatela-on sa s tou babou nebozkaval,vraj ju sotili k nemu a on potom krical na seckych....2-od naj priatelky-bozkaval sa nou a ze mi klame,a že to videl aj jeho brat...ale aby som zistila prawdu,opytala som sa jeho brata,ale on mi NIC nexce povedat.....co mam robit?komu mam veriť? prosííím vas som zufalaa..pomozte

kiwwwi

No, mas to tazke. Ale mala by si si uvedomit ako dobre poznas tvoju najlepsiu kamaratku. A co presne videla, ci videla ako sa bozkavali alebo ich videla iba pri sebe stat? A dalsia vec je, myslis si, ze by mala dovod si to vymysliet?
Myslim, ze to, ze jeho brat ti nechce odpovedat hovori samo za seba. Ak by sa tam nic nestalo, preco potom mlci? Ale moze aj byt, ze sa citi zjavne neprijemne a nechce sa medzi vas miesat lebo je to chulostiva zalezitost.
Tak ci onak, dufam, ze tvoja kamoska sa mylila. Maj sa pekne.

hola-hop

tak ja si myslim dve veci- bud ti klame on,alebo naj.kamoska. co si myslis asi aj ty.
niekedy dokaze aj naj.kamoska zradit,viem z vlastnej skusenosti,aj ked vravela ,ze je to pre moje dobro (ta moja) alebo ti ozaj vravi pravdu. no je na tebe, komu veris viacej a koho poznas lepsie.

alzbee

Pockat, nechapem (sorry, lebo prave som sa zobudila:))...ta baba sa akoze mala bozkavat s tvojim chalanom, respektive tu babu mali sotit akoze na tvojho chalana? alebo sa to tyka nejakeho ineho chalana?? mam misung v tom texte..

ilia

mala by si sa spytat priatelovho brata este raz, nech ti povie, celu pravdu....
a este moj osobny nazor, najlepsia kamaratka by ti asi neklamala...co myslis, ved ju poznas mozno este dlhsie ako priatela...
zelam ti vela stastia...nech pravda vyjde najavo

lolek

Naco sa nad takou kravinou zamyslas? To nie je jedno ako sa ta baba s tym chalanom bozkavala? To nemas nic ine na praci?