vyletela som zo skoly co dalej??????????

Príspevok v téme: vyletela som zo skoly co dalej??????????
jana22x

Mam taky problem ze teraz ma vyhodili z 3ho rocnika z mediciny a teraz neviem ako dalej :( Vy by ste isli to este raz skusit tym, ze viete ze musite ist znova na prijimacky a potom by asi uznali niektore skusky a v najlepsom by som mohla pokracovat v 2hom rocniku?! Prosim napiste vase nazory,som strasne zufala! :((( DIKY!!!

nechapalka

Ale nechapem, preco si vyletela zo skoly iba kvoli tomu,ze ti nevysla skuska z biochemie. Vsak ved to by nemalo byt tak, ze sice si vyletela, ale ze teraz budes opakovat odznova 3-ti rocnik? Ved ked si doteraz obstala vo vsetkych skuskach od 1-veho rocnika, tak naco opat opakovat od zaciatku, teda robit prijimacky a znova tie iste skusky, ktore si urobila?

swistica

ja som presne kvoli tomuto nesla na medicinu, chcemii jednoducho nerozumiem, a ucit sa naspamat nieco comu nerozumiem nema vyznam.

cestmira

Tak ale chemia je dost dolezita sucast mediciny, a ak ti nejde, je naozaj na mieste pouvazovat, ci tu medicinu chces za kazdu cenu. Ak tam pojdes znova s tym, ze sa tam budes trapit 6 rokov a vysledok je aj tak neisty, tak to radsej naozaj porozmyslaj o niecom inom. Ved aj ako buduca lekarka musis mat chemiu v malicku. Mysli na potencialnych pacientov :-))

jana22x

no pre mna chemia ide dost zle-neviem sa to ucit a pochopit a strasne rychlo zabudam...a teraz fakt neviem ako dalej,jak keby cely svet sa zrutil :/ na farmaciu nechcem ist kvoli chemie...

oxy

tak co ja viem...ty vies, ze ci by si napr. tu biochemiu obstala nabuduce?

ak si presvedcena, ze lekarkou chces byt nadovsetko na svete a ze je to to poslanie, ktore chces mat cely zivot, tak to skus opat.
ale ak by si isla znova len preto, ze chces "skusit", tak sa poobzeraj po niecom inom

cestmira

Neber to zle, ale preco si dopustila, ze ta vyhodili? Ja viem, ze teraz uz je neskoro plakat nad rozliatym mliekom, ale ja si stojim za nazorom, ze ludi z vs nevyhadzuju len tak a vo velkej miere su si sami na vine...Ked chces ale poradit, tak to urcite skus znova. Ked ty sama by si to chcela, asi vies, ze je to pre teba zvladnutelne, inak by si si predsa uz netrufla. Alebo skus iny odbor, napr. farmaciu.