vyvolavacka

Príspevok v téme: vyvolavacka
kaattkaa

ahojte.mate tu niekto skusenosti s vyvolavackou?ako funguje a kedy ju uz gynekolog dava?nedostala som menzes tento mesiac a meska mi 15dni priblizne.co mam robit?vysadila som pred 3-mi mesiacmi antikonpcepciu,no tie dva predosle mesiace som mala nacas menzes.robila som si aj test,dokonca dva a obidva mi vysli negativne.mam uz aj hlupe myslienky ze co ak testy neboli spravne.poradte,zacinam mat strach.ďakujem

kaattkaa

dakujem za pomoc..len ja mam uz teraz nervy kvoli tomu ze idem o necela dva tyzdne na dovolenku a nechcem si ju pokazit tym ze budem mat bolesti z menzesu a nebudem si mocst uzivat plne kupanie ani milovanie s priatelom.tak neviem co mam robit,ci cakat alebo ist na vyvolavacku a aj to bohvie kedy ked mi gynekologicka nedviha telefon

InLoweee

kaattkaa - ja som mala podobny problem nedavno, meskala mi menstruacia tiez okolo 15 dni, co sa mi este nikdy nestalo. Takisto mi 2 testy vysli negativne - no i napriek tomu som sa bala. Vedela som ze antik. nezlyhala (kondom) ale i napriek tomu som mala v hlave tolko obav, ci nie som v tom :) sla som k Dr. ten povedal ze to moze byyt kludne zmenou prostredia, alebo len tym ze nejaky virus som chytila a pod.. Pichol mi vyvolavacku a na 5den som to dostala. :) Neboj sa, aj tebe pride "cervena", len si skoc po vyvolavacku - trosku boli ta injekcia ale prezijes :)pa

mirka 23

Katka po vysadeni HAK je to ťažke, menštruacia ti nemusi prísť aj niekolko mesiacov...aj pol roka v pohode. Ale tak isto ti može prísť, hlavne v prvych mesiacoch ešte chodi.

kaattkaa

no to urcite ze nechcem aj ine problemy..dala som si teraz jeden poharik a uz ma chyta z toho vina:(..vzhladom na to ze som celu noc nespala..
ok dakujem za radu,idem ja do obchodu pozriet ci maju semiacka alebo cviklu..
dufam ze sa dostavia co najskor,nerada by som mala pokazenu dovolenku pri mori.

kiki na

no ja som ich videla v bille v takom stojane kde predávajú semiačka na sadenie :D teda ak ich zasadíš, vyrastie z nich kôpor... ale ja som to neskúšala a neviem či tie semiačkaa niesú niako chemicky ošetrené.... nechces si hádam okrem menzesu privodiť aj iné problémy:) skôr by som viac odporučila tu cviklu, príde mi "zdravotne nezávadnejšia" :)

kaattkaa

kde asi dostanem tie koprove semiacka?lebo uz aj minule som ich hladala a nemohla som ich najst.ked som uz dostala menzes tak som uz ani nehladala.zatial pijem cervene vino,i ked ho neznasam,ale asi ani to nepomaha:(

kiki na

buď tá vyvolávačka, tá je určite najspoľahlivejšia, do 10 dní by ti to prišlo, ale zase by si si "rozdrbala" hormóny, ktoré su už aj tak rozdrbane branim Haku (ospravedlnujem sa za vyrazy, ale nič vhodnejšie mi na rozum neprišlo:) .......... z domácich receptov je to šťava z cvikly alebo vývar z kôprových semiačok, pi to celý jeden deň čo v najväčšom množstve a na druhý deň ich dostaneš.... veľa babám toto fakt pomohloo

kaattkaa

no dobre,ale ak mi dva testy ukazali negativne,mam tomu urcite verit?mam len cakat kym mi pridu?
mam problem s tym ze bud.tyzden v piaotk idem na dovolenku a rada by som dovtedy ten menzes este mala.tak ci neexistuje nejaky prostriedok na to aby som si ho mohla privodit.

mirka 23

Menštruacia ti bude teraz meškať viackrát. Taky rok to bude zaujimave, ak s tym nebudeš nič robiť. Vyvolavačka nič nerieši. Budeš musieť na ňu chodiť vždy. Lepšie su doplnky (Wild Yam - je výborny a k tomu si možeš kupiť aj Pupalku)