Ekzem

janík

áno,pomocou akupunktúry je to možné,treba ale upozorniť,že niektoré kožné choroby ide dobre liečiť,niektore ťažko-napr.psorizu

anonym_3412

baška, problém s ekzémom ako si ho opísala, mám za sebou. Možno mi nebudeš veriť, ale ja som tiež absolvovala všetko čo ty a mala som atopický ekzém od 14-tich do 28-tich rokov v zúfalom stave a každý rok som v auguste bola v nemocnici 3-týždne, lebo mi to tak mokvalo hlavne na krku. Na fyzickej úrovni tela iste vieš, že si treba vyčistiť hlavne pečeň. Ja som sa ale zbavila ekzému až metódou ONE-BRAIN. Ide o odblokovanie emocionálneho stresu. Nakoniec všetky choroby sú psychyckého pôvodu. Trvalo to tiež dlhšiu dobu, a nebolo to jediné na čo som sa spoliehala. Začať musíš vo svojej hlave. Najviac na to pomáha motlitbička: Mám sa rada a som so sebou spokojná. Je to z knihy Miluj svoj život od Louise L.Hayovej. Verila som tomu a fakt to zaberá. Samozrejme bez podpory manžela by som sa k tomu neprepracovala. Musíš mať motiváciu. Potom budeš mať pevnejšie sebavedomie a všetko pôjde ako po masle. Dnes mám 32 a žiadnu lišaj. Je to úžasný pocit po toľkých rokoch. Klikni si na www.amon8.sk. K tej pani chodíme dodnes, ale už riešime úplne iné veci a rovnako úspešne. Mám omnoho krajší život a aj vďaka nej 8-týždňového synčeka. Držím palce. Keby si chcela vedieť viac, mám veľa skúseností hlavne v oblasti alternatívnej medicíny.

lulka

ahoj baskaa, viem o com pises a co prezivas..
Uz 25 rokov zijem s atopickym ekzemom a nieje fakt co zavidiet, presla som vselicim od navstev roznych liecitelov, dermatologov, dietami, mastami, roztokmi a kadecim smradlavym...
Preslo obdobie ked som nemala ani bodku ani malicky fliacik ...
Mozem o tom pisat celu story, moj vysledok je taky, ze je to vo mne, je to v tele a koluje to...
Chcem sa z toho dostat, no uz potom vsetkom si nedavam nadeje... Jedine co si zelam, ked, tak nech to ostane vo mne uz navzdy, len nech to neprejde na moje deticky....
Uz rokmi som si to odpozorovala co mi skodi, skus to aj Ty a vyvaruj sa tomu...napr. supanie zemiakov (skrob), kontakt paradkajky, papriky s pokozkou, pomarance... a ine...
V lete mi dost vadi trava, voda v bazenoch, "umele" oblecenie... je toho naozaj vela.
Moj problem presiel az do astmy, som stredne tazky astmatik a mam urobene kompletne testy ... nikdy na 100% sa neda vsetkemu vyhnut... Ale urcite sa treba liecit!
Je to vsetko v zivotosprave, vela robi aj stres a prostredie v ktorom zijes...
Ak mas nejke otazky, kludne pis, rada Ti odpoviem a ked sa bude dat aj pomozem.
V KE zije pani, ktora by vedela pomoct, je aj medialne znama...
ahoj

ivka 1

Baška o akú formu atopického ekzému sa
jedná ? Suchú alebo mokvavú ?Ak chceš
napíš mi viac na mailovú adresu.

alfa

atopicky ekzem je jednoznacne druh alergie, pri ktorej je pricinou zvysenie histaminu! musis absolvovat kozne testy u alergologa!

baskaa

ale ved ja som to uz vsetko absolvovala sak to mam cely zivot vyskuusala som uz skoro vseetko a nezistili mi alergou vobec na nic.. ja len keby to bol niekto kto ho mal a podarilo sa mu toho zbavit aby mi dal vediet ze akou metodou lebo je to vyliecitelne nech mi ti lekari nehovoria nie ale u kazdeho pomoze nieco ine..

alfa

no, na akupunkturu je tu janik, ale s tym atopickym ekzemom je to zlozite! chce to vysetrenie u dermatologa, alergologa, internistu-pricin moze byt strasne vela. ak ti to vadi, mala by si to vsetko absolvovat...drzim palce!