Ekzem

mishela

Ahojte, mam ekzem na obidvoch laktoch. Mam to v hroznom stave, robia sa mi strupy a o par dni sa mi to cele popraska a strasne to boli. Neviete mi pomoct? Dakujem

vafer

pokial sa vam deju taketo veci, nieco vam v tete chyba..vecsine z vas asi toto..na bezne kozne problemi staci sira 30ch..ak je to spojene z psychikou je to uz na 200 ch no to uz je hakliva vec a treba s tym opatrne..dovi dopo
www.pronaturalia.eu

Marika M.

Na ekzém (na rukách a nohách) mi pekne zabrali kúpele v Hippokratine - dala som si urobiť aj osobnú diagnostiku (mám aj iné zdravotné problémy) a používam aj osobnú prísadu, robenú "na mieru". Po cca roku používania 1-2 kúpele do týždňa môžem konštatovať, že ekzém sa mi úplne stratil a výrazne sa mi zlepšil zdravotný stav. Zlepšila sa mi tiež kvalita pokožky - nemám ju suchú a nepotrebujem sa vôbec natierať, aj keď pri kúpeli je potrebné použiť obyčajné mydlo.

gebo

zdravim..kto by mi vedel povedat že ked ma uznaly chzp diaknoza:L23,9 kontaktna dermatida..profesialny ekzem ruk z formaldehydu 70 bodov...či mi zamestnavatel musi platit trvale nasledky.alebo jednorazove odskodne??a kolko to asi je???

dark smile

Ahojte,prosim ak by mi mohol niekdo pomoct :( neviem presne definovat coto mam na tele ale vyzera to na potnicky lebo ma to nesvrbi a mam flaky na licach cervene v kuse:( mam biely jazyk, neviem cobysom mal presne powedat doktorke lebo ani oni nevedia bol som to ja spalit ale nic :( furt som cerveny a same potnicky halvne pocelych rukach hrudniku a tvari:(
mam 16 a 105 kil. a dal som si predpisat BELOgEN bude uciinny ? nemozem takto zit mam komplexi :( prosim poradte

/,/

Ja by som povedala, že na tie vyrážky by bol lepší hojivý krém, trebars s aloe vera,mastný to nelieči,len premasťuje.

liopqa

ahojte...ja mam dva problemiky...1:neviem ci je to ekzem ale na oboch ramenach(teda od lakta po plece) sa mi uz par rokov robia nieco ako zapalene vriedky abo co to je ...na lavej to takmer nie je ale na pravej je to podstatne horsie(uz lepsie ako kedysi)...pouzivam mlieka na velmi suchu pokozku a mam pocit ze to velmi poamlicky zmiernuje...a 2:iba na lavom kolene sa mi vcera vyhodili cervene fliacky..zvacsuju sa a svrbia...je to smiesne ...ale neprijemne....kedze mam problemy s kolenom,mastila som ho podomacky vyrobenou mastou od starkeho a obvazovanim...ale prestala som s tym pred 2 tyzdnami a vyhodilo sa to az teraz ....neviete co to moze byt?okrem alergie lebo tu som vylucilo z casoveho hladiska...dik

majotn

Ahojte. Ekzem mam sice odmalicka ale viacmenej iba na perach. Od min.leta ale som zacal brat nejake prirodne tabletky od: Havelku s CZ a tie mi to vyhodili na takmer cele telo.teraz uz od toho uplinula dlha doba. Mam atop.ekzem,zlateho stafylokoka teda podla krvneho testu. Ktore mam z casti lepsie aj pre tie prip.tabletky, ale je mozne ze mi to teda oni dali navonok. Holt,beriem ich aj teraz. Ked sme sa mamou aj rozpravali ze ak ich aj prestanem podla mna sa to uz asi nevrati tam kde to bolo pred tym a to ze som nemal ekzem ziadny poznatelny na tele:)Lieky ani antibiotika od lekarky nezabrali a coskoro sa to vratilo. Dost sa u nas hovori o mori,dajme tomu kupeloch a akunpunkture.
Ale ako som pozeral akupunkturu tak kde ste u nich boli?naslo mi to fakt zopar ambulancii.hm??to by ma zaujimalo,dik za skoru odpoved:)