floragyn

mia

Nemohol by mi niekto odpisat presne zlozenie (ingredients) z tych cipkov a umyvacieho gelu Floragyn? Chcem si to objednat ale potrebujem vediet co to obsahuje. Dakujem

anika8951

Ja som to mala, resp. mam, je to fajn, no niekedy ma to zastipe ale po chvili je fajn. Ja som vyskusala roztok, no s ním som nebola spokojná, pretože sa s ním blbo robilo. Radšej odporúčam čapíky. Teraz uvažujem zas o ďalšej kúpe, ale možno by som vyskúšala aj niečo iné. Chcem sa opýtať ten gynoflor je na recept?

zena

floragyn som vyskusala je pre mna mimoridne dobrz,mala som cipky,su to prakticky jedine cipky na trhu volne predajne ktore obsahuju naozaj aj bakterie nie iba kyselinu mliecnu,pouzivam ich priebezne na zlepsenie flory,po menzese a pred aj po kupalisku,hlavne aj to je super ze nestipu,kupila som si este aj tekute mydlo no to trosicku susi ale tak ho pouzivam obden ale pocas menzesu je naozaj dobra no ak ho v lekarni nenajkdes urcite ti ho na poziadanie objednaju stoji to okolo 200 az 300sk

new

Floragyn čípky 6 ks asi za 250,- Sk a Floragyn výplach za 150,- Sk. Ked som tieto výrobky hladala v lekarni, tak ich nemali. Kupila som si potom gynoflor čípky 10 ks za 180,- Sk a penu za 150,- Sk. Myslím, že mi to pomáha, som spokojná.