obrovsky nos

kilbils

evi nie nie, ked to tak citis tak podavam ti info-moja opka stala 17.000,-Skk /neviem kolko presne je to v prepocte na Euro))/, boli v tom zahrnute 2.operacie - ale musis ratat so "vsimnym" ale stale je to lacnejsie nez niekde v sukromnej ambulancii kde to predrazuju a VZDY ak sa nieco stane pri operacii, nejake komplikacie, maju dohodu s nemocnicou a prevazaju pacientov tam. Takze tu mas taku vnutornu istotu.
bola som v Ruzinovskej nemocnici kedze som videla pracu dotycneho lekara na mojej kamoske, dodalo mi to odvahu a chod do toho, je to super.
link kde najdes vsetko www.facebook.com

brunuska

tak tak treba sa naucit milovat svoje telo take ake je-mozno sa tebe cosi na tebe nepaci-ale sa spytaj okolia a mozno budes prekvapena-ze prave to co ty na sebe neznasas okolie pritahuje a miluje.ale jasne odhovarat ta nebudem- ale pokial by som nejak nemusela- ze by sa mi nestalo ze by som bola nejak extra znetvorena-urcite by som to nikdy neriesila plastikou.zit s nejakou umelinou na sebe...brrr

hannyka

Veru Brunuska ma pravdu, to uz potom budes vyzerat uplne inak.Ber si priklad z Adelky Banasovej ona svoj napadny nos tiez neriesi.

brunuska

a preco chces ist na plastiku? tiez mam velky nostek a som nan hrda-bez neho by som to uz nebola ja.kazdy z nas je niecim jedinecny-nemozme byt vsetci rovnaky ako cez kopirak!!!