Neprestávajúce krvácanie

Príspevok v téme: Neprestávajúce krvácanie
Justinka

Ahojte
Vie mi niekto prosim poradit, co mi moze byt? Ked krvacam uz 21 dni. Niekedy je to silnejsie, niekedy slabsie, ako to nazvala moja gynekologicka - spinenie.
Uz som z toho zufala. Gynekologicka mi nepomohla, o nej uz radsej pisat nebudem. A zo dna na den som slabsia a unavenejsia. Teraz sa to zas zacalo zhorsovat - silnejsie krvacam. Mala to uz niektora z Vas? Co mi moze byt? Prosim poradte mi. Este som nemala deti a v buducnosti by som aj chcela, dufam, ze to nie je tazka choroba. Pred 8 rokmi som mala cystu, co mi vyoperovali. Dufam, ze to s tym nema nic spolocne.
Ak mi niekto nieco viete poradit, budem vdacna.

delphia

kyretaz je aj tzv. probatorna, pri ktorej klasickym vyskrabanim dutiny maternice sa ziska material na histologicke vysetrenie

Justinka

Co je kyretaz? Normalne sa zacinam bat.
Nezacala som brat ziadnu antikoncepciu a nemyslim ani, ze by som mala nejaky dovod krvacat. Velmi sa bojim, v buducnosti by som chcela mat deti ved uz mam 27 skoro. A gynekologicku menit teraz nechcem, lebo v oktobri ma prist nejaka velmi dobra a tak si chcem dat ju. Ale bojim sa, ked to neprestava :(

tita26

nezačala si nahodou brat antikoncepciu? ak ano, tak sa to može stat, že krvacat slabšie či silnejšie možeš cely mesiac. ak si nezačala brat antikoncepciu, ale krvacaš len tak bez pričiny, tak aj ja radim zajst za inou gynekologičkou.

teletabis

v prvom rade URCITE zmen gynekologicku! krvacat 21 dni nie je normalne a urcite sa nejedna len o spinenie. navyse, ked ta to vycerpava a krvacanie sa zosilnuje. zmen ju a nechaj si poradit co najskor.