žiadost o internat?ako na to?

Príspevok v téme: žiadost o internat?ako na to?
ibiana

ahojte...v septembri idem do prvaku na vyske...a kedze je to v inom meste chcem internat...posielam tam ziadost,lenze sa tam ma uviest aj rodinny stav v ktorom sa nachadzam.a kedze moj otec uz umrel zakruzkovala som na tej ziadosti ze jeden z rodicov nezije.co je sice pravda,ale nechce sa mi verit ze to staci len zakruzkovat...ci??? netreba k tomu ziadny overeny umrtny list notarom ze naozaj umrel???ci to sa az dodatocne na zapise,alebo ako???dakujem za pomoc,lebo fakt nechapem co mam robit...?dakujem

InLoweee

ibiana - ja ked som podavala ziadost o ubytovanie musela som dolozit otcov umrtny list. Pred rokom som takisto len oznacila danu polozku-polosirota a dostala som odpoved ze ma neprijali na internat nakolko som nedolozila doklad -teda umrtny list, neskor dodatocne som ho predlozila a miesto som nastastie dostala. preto ak vahas, radsej tam prefoteny umrtny list daj. Pa

anabelka

hmmm... ja nastastie taketo veci riešíť nemusím :) ale hnevá ma, že mi intrák nedali, no čo už ..
zalezi od intraku, dakde som videla, že treba k žiadost doložiť "dokazy" a niekde to nežiadali, takže neviem ako to je u teba, ale ved stačí zdvihnúť telefon a všetko sa dozvieš.

ivuskaaaa

no ja ked som uviedla, ze jeden rodic je nezamestnany a dostala som za to plusove body, nic som ani dokladat nemusela, ziadne potvrdenia z uradu prace, nic

lesslie

a mozno bude stacit ukazat doklady, ked sa budes ubytovavat, myslim ze pre intrak netreba vela snahy, keby sa jednalo o stipendium nepoviem. ale napriklad na moj intrak to treba , takze zalezi od intraku