Veľka dilema....

Príspevok v téme: Veľka dilema....
majkl53

Mám to v hlave dost rozhadzane a neviem čo chcem..stretol som super babu je mi snou super a jej somnou tiez.Ma omna zaujem ale ja stále váham."Problem" je v tom že ja mám 17 a ona mala nedavno 14(vyzera snad este na menej.) Čo myslite je to veľkí rozdiel???...ja viem že ani nie, ale v tomto veku je to dost divne. Prosim poradte nechcem ju trapit...

Summer_

majkl53 tak smelo do toho:) zatial mozete byt kamarati a neskor z toho moze byt laska.. a ten sex, ak s nou vydrzis tak pockaj aj dlhsie ako do 15tich. To nie je este vhodny vek na sex.

janekMY33

joj ked nechces aby si isiel do base tak snou nechod.Dam ti priklad jej rodicia zistia ze snou chodi tak stari chalan a daju ju prezriet v nemocnici ci je este panna ak nebude tak ta mozu veselo obvinit ze si zneuzil neplnoletu a aj napriek tomu si snou nemusel spat

ahaaha

To je trojročný rozdiel, čo je v pohode. No tak zatiaľ buďte len kamaráti a normálne spolu chodievajte von a potom, keď bude staršia, začnite spolu chodiť, a randiť a bozkávať a tak... Len to bude dlhšie trvať. Však hádam nechceš s ňou od začiatku spávať, takže v pohode :)

niaka

AdamKrt ale preco? Pokial s nou neplanuje sex ale len take mile randenie a prijemne straveny cas tak v tom nevidim problem.