Nuda vo vztahu

Príspevok v téme: Nuda vo vztahu
nudicaopica

zdravim :D

tak nudim sa vo vztahu co robit? som s priatelom vyse roka a pol bolo fajn ale zacinam sa proste nudit a ja moc neobsedim stale sa snazim kdesi ho vytiahnut stale nieco ale ono nikdy sa neda proste praca, nedostatok financii, a tak... ja som ina povaha ako on rada sa bavim aj sama proste nikdy som nejak nelipla zase on lipne az az...nemozem si bez vycitiek vyjst s kamaratmi ktorych som nevidela rok a podobne...vlastne on ma alergiu na vsetkych chlapov..a to ma dostalo do takeho zufalstva posledne dni premyslam o rozchode...dokonca som ho aj podviedla nie sexualne ale tak bola pusa ina... no viem som svina nemusite tu na mna ondit :D a neviem ci mam zachranovat tento vztah ci sa vydat inou cestou...ja som bordelar on dobre ze nechodi s prachovkou...hm? a ja premyslam aj nad detmi a on vobec o tom nechce pocut...

Strejdo

Bud najdete zlatu strednu cestu, alebo to ukoncite. Vztahy su o kompromisoch. Ked nechce on ist s tebou do spolocnosti, tak nech ta pusti, atd. Normalne sa s nim porozpravaj, ze bud pristupi ku kompromisom, alebo je koniec. Ved niesi jeho majetok. A ked nebude chciet na tvoje podmienky pristupit tak ho nechaj, aj keby si ho stale lubila. Krute, ale vychodisko.