novy objav mi pripomina byvalych, je to normalne?

Príspevok v téme: novy objav mi pripomina byvalych, je to normalne?
myslienka

Mam teraz uplne novy vztah. Tento muz mi vsak velmi pripomina mojich byvalych, v urcitych situaciach. Ked sa na mna zapozera na verejnosti, je to ako ked sa na mna pozeral prvy byvaly. Ked sa o mna boji, pozera sa na mna rovnako, ako moj druhy byvaly. Pocula som, ze si vraj vyberame podobnych partnerov. Pritom vsetci vyzeraju inak. Prvy bol hnedovlasy, druhy blond a tento je ciernovlasy. Problem je vsak v tom, ze ked v nom vidim byvalych, prestavam mat chut na neznosti s nim, lebo byvali mi dost ublizili, rozchod s nimi bolo vlastne vyslobodenie. Akoby sa zlaknem a zacnem byt podrazdena, ako prestat s tymi myslienkami? Dakujem.

myslienka

Presne, myslim, ze ste ma pochopili, je to v tych pohladoch, ktore ma zarazia, az sa zlaknem. Ja mam potom z toho zmiesane pocity a chvilu to musim predychat.

nemyslim

u mna je zas problem opacny. moj byvaly partner nasadil velmi vysoko latku, takze sa mu zatial ziaden nevyrovnal, v nicom nepodobal a to je pre mna zle, lebo si neviem najst seberovneho partnera. som asi velmi narocna? mozno. ale ja len chcem, aby bol aspon natakej urovni ako ja, co sa tyka IQ, scitanosti, rozhladenosti, zodpovednosti, fin, nezavislosti, atd.

Airiana

je normalne ze si vyberame podobnych partnerov, uz som o tom pocula,ale neviem to potvrdit... v prvom rade si uvedom, ze tvoj priatel je INY ako ostatni a jedinecny,nemozu byt uplne rovnaky,proste sa zameraj na vlastnosti,ktore nema take ako mali tvoji byvali,zameraj sa na originalitu,urcite to prekonas

Kristina1

No je to zvlastne,aj so mnou je to tak. Uz som stastne vydata,milujem manzela a predsa... V zivote som mala jednu velku lasku a ked sa na mna manzel pozrie niekedy v nom vidim mojho byvaleho este aj teraz. Uz ho nelubim,tak nechapem. Je to zvlastne....

jajka001_

tie pohlady muzov su dost podobne :)
myslim ze este nie si pripravena na dalsi vztah, mas v sebe strach a neistotu