6 krát sme sa rozisli

Príspevok v téme: 6 krát sme sa rozisli
martin rxz

Vrazili sme do seba na skolských schodoch preskočila iskra a mi sme boli spolu vyse rok potom prisiel osudný bezdôvodný rozchod ppol roka som ju nenávidel ale odpstil som a dali sme sa znovu dokopy nebolo to už také ako predtým ale postupne som ju lubil čoraz ta viac lenže nastal problé za 1 mesiac sme sa stihli 5 krat rozísť a udobrit teraz som ju stratil no ona mi tak chýba keby len vedela ako ten pocit samoty je hrozný

brunuska

to je hnusna laska!proste si ju miloval a este dlho potrva kym prestanes-mozno nikdy.urcite najdes taku babulu co ta bude lubkat rovnako ako ty ju-mozno viac-taku co si tvoju lasku zasluzi a nebudes musiet trpiet ale budes neskutocne stastny.laska sa nielen berie ale aj dava-toto je laska.
drzim ti palceky.

martin rxz

Sme rozídený vlmi sme sa pohádali a ja som odmietol akekolek kamaratstvo z jej strany a ani sa nerosprávame a akokeby naschvál ju nenávidim ale zároven milujem a každý den o nej snívam bože prečo je to tak

brunuska

no neviem ako sa moze niekto rozist s niekym preto ze planuje buducnost vztahu-ved to je znamenie ze ju mas rad a vidis ju vo svojej buducnosti- nevidim na tom nic zle-aj ked v 17 by to asi vydesilo aj mna.ona je prilis mlada na vazny vztah.ale to neni vekom. niekto ma vztah od 15 az do konca zivota.ja neviem co ti poradit- musis sa rozhodnut sam-vidis sam ze to nema zmysel-teda mozes byt s nou- ale podla mna to neni vazny vztah.a ublizuje to jedine tebe.aky kazdy preslap-to je siroky pojem.teraz ako ste rozideny??

martin rxz

Prvý krát preto lebo som zevraj plánoval budúcnosť ale vedel som že je to preto že ju to už asi nebaví a potom každá maličkost preslap končil rozchodom ale velmi mi chýba a niekedy mam pocit že aj ja jej

brunuska

ten pocit samoty je hrozny alebo je hrozny ten pocit samoty bez nej??? skoda ze si nenapisal dovod-pre ktory ste sa stale rozchadzali.poznam takychto ludi,co sa takto rozchadzali aj viackrat-ale stale ich to tahalo k sebe a dnes su uz 6 rokov manzelmi a maju super zivot.

sjella

hm, viem ake je to hrozne.. sama som tym nedavno presla.. ale.. hm, ked ste sa tolkokrat rozisli, asi tam nieco nebolo v poriadku v tom vztahu, mozno s nou.. Drzim ti palce aby to prestalo boliet co najrychlejsie..