nemám prečo žiť

Príspevok v téme: nemám prečo žiť
bubosko

moja priatelka ktorú veľmi milujem ma podviedla aj fyzicky aj citovo a preto to všetko začalo.je to už asi druhí mesiac čo to viem a slúbila mi že sa to už nestane a že to bola chyba a že ma miluje a chce byť somnou.ale čím viac sa snažím na to všetko zabudnúť tím je to horšie a bolí to viac a viac.som psychycki na dne a želám si zomrieť.nechcem už trpieť a prežívať tú bolesť s ktorou žijem.čím sa snažím viac ju pochopiť prečo mi to urobila ked tvrdí že ma miluje tím viac pochybujem či si vlastne zaslúži aby som ju miloval a žil s nou.ona sa s ním stretáva v práci a ja sa bojím že to urobí zas aj ked tvrdí že je s tím koniec.ved ked mi dokázala ublížit raz tak prečo nie aby sa to zopakovalo.chcem sa pomstit ale dokážem ublížiť iba jemu ale jej nie.neviem ako dalej všetko to vo mne vrie a je otázka času kedy vybuchnem a bud sa zabijem alebo zbláznim.nedokážem jej odpustit aj ked ju milujem nemám na to tak neviem čo bude.....................

podobna

bubosko ja som svojmu priatelovi spravila to iste.podviedla som ho s kolegom a on mi to odpustil,pretoze som si uvedomila,ze lubim len jeho.teraz sme spolu uz rok od toho incidentu a nikdy viac by som to nespravila...tak vam obom drzim palce!

bodocka

Bubosko a co keby ste sa nejaky cas nestretavali alebo boli len v malom kontakte?? lebo ako pises, tak isto prezivas vela roznych pocitov a keby si bol kus sam, mozno by to nebolo take silne. je tazke verit odznova a este k tomu ked to bola nevera. to je dost zle, ze su spolu v praci. laska je velmi silny cit, ale aj ked ju milujes, prave preto ze spravila co spravila ci nesmies ublizit! zasluzi si to?? vobec nie, aby si sa koli nej zblaznil i ked sa citis labilne.. aj to je pravda, ze ste mohli byt spolu v manzelstve, mat deti, dom ktory si ty postavil a vtedy by ta podviedla..to by bolelo este viac. skus sa z toho nejak pozviechat i ked viem dlho to trva ..cas ide vtedy pomaly. hadam budes vediet co mas urobit dalej. ci s nou ostat alebo nie.. su to tazke rozhodnutia, vsak?:( casom sa to lepsie riesi ako ked je to horuce:)

yasmina2

bubosko,
treba si uvedomit jednu vec...vzdy lepsie teraz ako po 25r.manzelstva a nezabudaj si zdravy a to je najdolezitejsie,keby si bol chory a ostavalo by ti par dni tak tieto problemy,kt. mas by si prehliadol. Poradim ti jednu vec,ked to niekto urobil raz je velka pravdepodobnost,ze to urobi znovu. Dufam,ze po tomto maily ti nebude este horsie,ale naopak ti to otvori oci. drzim palce

ShaulaThalit

"odpust" v prvorade sebe... maj k sebe uctu, vaz si sam seba... ak si budes, tak to ukoncis alebo sa zmieris s tymto faktom a ak si myslis, ze s nou dokazes dalej byt, tak budte spolu... ale bez toho, aby si ju dalsich desat rokov tryznil vycitkami...
ja osobne, ak by mi toto chlap urobil, uz by som mu jednak neverila a to najdolezitejsie je, ze by som k nemu stratila uctu, uz by som si ho viac nevazila...

alzbee

bubosko: zuzusa ma pravdu...ked jej nedokazes znova doverovat, tak naozaj sa v tom vztahu uz netrap...zialbohu, to je strasne tazke-naucit sa znova tomu druhemu verit. A ked si si isty, ze to nedokazes, tak ten vztah naozaj nema zmysel, lebo stale budes mat v hlave cervika, ze co ak to zase spravi...a viem, ze a ti to momentalne zda byt nepredstavitelne, ze zacat s niekym novym odznova, ale ver tomu, ze urcite existuje nejaka, ktora ta ocari natolko, ze budes schopny vstupit do noveho vztahu:)) drzim palce a hlavne nemysli na smrt...keby sme sa vsetci zabijali kvoli nestastnej laske, tak by nas vela neostalo...

blondynecka_

BUBOSKO: ahoj, hlavu hore, netrap sa pre niekoho kto si ta evidentne nezasluzi.

neviem nemozem sudit ked tvoju priatelku nepoznam, ale viem ze my zeny sme uz take, a ak je s nim aj v praci, je miluto ale je tu velka sanca ze to spravi zase.

aj mne sa stalo to co tebe, myslela som si ze som uplne zamilovana a ze je to ten ktoreho milujem viac ako svoj zivot, ale podviedol ma, raz! ale potom znovu, aj mna to velmi bolelo, a nechcela som zit, on je s nou doteraz a ja som si tiez nasla priatela...

nezabudni: zide z oci, zide z mysle!