nocna mora

Príspevok v téme: nocna mora
betka20

ahojte uz druhy krat sa mi snival sen ktory bol ten isty len ine prostredie iny clovek.Prvy bol ze som bola v skole a prisla som do jednej triedy.Chalani ma vzali do predu a chceli ma znasilnit ale usla som a utekala som az som natrafila na profesora ktoremu som to povedala.A druhy sen bol zase v obchode ze som si isla do kabinky skusat veci a prisiel tam chlap.Mala som zamknnute ale kluc bol z vonkajsiej strany tak si otvoril povedal ze sa uz na mna tesi no aj tomu som usla a utekala som a prisla som k obchodnickam ktore mi povedali ze je to moja vina.CO TO MOZE ZNAMENAT???

betka20

no ja viem ze sa s toho nplno nezbavim.Mala som to uz pred prazdninymi prestala som a teraz to znova ale uz tyzden nic.No ten sen bol hnusny oni ma vyzliekali on ma obchytkaval a este potom ked som utiekla mi povedali ze je to moja vina.

xyz

ako to viem??? som mudra zena :-) citam si prispevky aj tie tvoje- su dost zufale a bolestne.sklamem ta ale z ppp sa nedostanes nikdy- mozes to len regulovat,strazit aby to znovu neprepuklo,budes potrebovat vela sily-ppp je nevyliecitelna-mas to v hlave,je to o psychike.musis sa naucit zvladat problemy inak ako ppp-nie je to len o jedlo,o chudnuti ale o comsi uplne inom.ked nedokazes milovat sama seba nedokazes milovat ani inych.zacarovany kruh. musis sa naucit milovat sa taka aka si,s chybami aj so svojimi darmi.zivot je kratky,mozno hnusny ale je to nas dar,ktory musime zit ako najlepsie vieme.nemame pravo tento dar sami zahodit,to ma len ten kto nam tento dar venoval. dal nam zivot a povedal chodte a zite- ale nepovedal ako.musime sa to naucit a ucime sa cely zivot. postupovat aspon malymi krockami vpred.drzim ti palce aby sa ti to podarilo.musis si pomoct sama,sama sa zachranit-nik ti v tom pomoct nemoze.budes potrebovat vela sily, padnut az na totalne dno aby si sa z toho dostala,ale dostanes sa. musis.

betka20

no problemy s PPP mam ale uz pomalicky sa z toho dostavam.ale ako to vies citala si si prispevky?? strach z muzou? neviem ale neviem sa mat rada seba preto mozno neviem mat rada aj chalana.A MOZNO JE TO AJ PRAVDA.pretoze chcem jedneho chalana a on to vie ale keby povedal ze ma chce rozmyslal by som nad tym.

xyz

no myslim ze velmi dobre vies co tvoj sen znamena-ty mas problemy s ppp,vsak??? bojis sa vlastnej sexuality-ale sexualita nie je nasilie,agresivita,znasilnenie- moze byt aj krasna,ak to prezijes s niekym komu na tebe zalezi,kto ta miluje.mas strach s muzov. pritahujes ich a za to sa citis vinna.bojis sa ze ta za to okolie odsudi-to ze si pritazliva a sexi.to vobec nie je zle-alebo cosi nespravne,hriesne-je to normalne ked si zena tak pritahujes muzov.