Neviem čo robiť.

Príspevok v téme: Neviem čo robiť.
Nešťastný.

Mám 18 rokov 190 cm a 55 kg. Jedávam 5 krát denne. Napríklad dnes som mal 10dg salámy s 2 celozrnými rožkami,2 konzervy tuniaka,šošovicovú polievku,hranolky so syrom,banán,koflexy a ešte si dnes dám 1 tuniaka a polievku a jablko.A ešte 3 krát za deň pijem Gainer- proteinovo sacharidový nápoj ktorý si miešam s mliekom. Takmer 1l mlieka za deň. A ešte aminokyseliny. Celé dni sa prejedám, celé školské prázdniny som doma, pretože nemám na nič iné čas, iba na jedenie. Bol som na dovolenke a bol som si kúpiť langoš a mi ho dali zadarmo, pretože som taký chudý. Mal som osobného trénera ktorý dohliadal na to čo jem a koľko a láme si hlavu nad tým, že jak je to možné ? Že poznal veľa ľudí čo majú rýchly metabolizmus, ale toto hraničí s ľudským chápaním. Bol som aj u doktorky vraj, že mi nič nieje a, že mám viac jesť. Neviem si s tým rady som zúfalý. Robí mi to v živote veľa problémov. Prosím pomôžte.

karioll

tak este raz,to mas nejaky vzor ze ako mas vyzerat?najdolezitejsie je predsa tvoje zdravie a z toho vyplyvajuca kvalita a dlzka zivota.na vsetko ostatne sa mozes z vysoka vysrat
lyla mas pravdu vo vsetkom

ellie

lyla plne suhlasim.. nestastny - to, ze chces pribrat neznamena, ze si uplne musis pokazit travenie a vobec cely organizmus nezdravymi jedlami! skus ist napriklad za nejakym dietologom alebo trenerom nech ti vypracuju plan jedenia a aj posilovania..

elisa_bone

nestastny to je presne moj problem ja sa napchavam od rana do vecera,same kaloricke veci dokonca aj gainer pijem dvakrat denne :D a nic...mam 167/34kg vyskusala som uz vselico mozne pila som aj 4 nutridrinky denne a vobec som nepribrala, ani kilo...brala som aj injekcie B12 aj pivovarske kvasnice Pangamin :( nechapem pocitala som aj kalorie a moj vydaj bol okolo 1600kalorii a zjedla som cez 3200 tak mi povedzte kde sa to vsetko straca!!!uz ma nebavi ked ludia za mnou na ulici pokrikuju ze sa mam najest...sak ja jem a aj dvakrat tolko ako oni!!! chapem ta...

lyla

karioll, uplne suhlasim, však si môžeš prečítať nižšie môj príspevok, je to úplne zbytočné si ničiť zdravie takou nezdravou stravou, tlačiť do seba jedno cez druhe a sediet doma! v denníkoch bulimičiek čítať možno aké jedálničky :-)

karioll

takze gainer a 3 konzervy tuniaka?pozdravuj oblicky.okrem toho vsetko je to vec prijmu a vydaju,nic ine.pokial nemas problem so stitnou zlazou bud rad,a uzivaj si zivota.

kalinka

Nestastny: to, co si napisal, ze si jedol, tak toho naozaj nebolo az tak vela...
Skusim ti napisat priklad jedalnicka na priberanie (z knihy Mentalni anorexie), ale je to skor pre dievca, takze ty by si mohol este viac a skus mozno aj nejake doplnky, nutridrinky, fresubin a pod...
Takze jedalnicek:
R: 3 rohliky s maslom a dzemom alebo sunkou a sladky caj, prip. 1/4kg zavinu (mak, orechy, tvaroh) a hrncek plnotucneho mlieka, prip. cornflakes s mliekom 2 croissanty alebo sisky
D: rohlik s maslom, syrom a sladeny napoj, alebo smotanovy jogurt, rohlik, ovocie, skus mozno Pribinacika, ten je dost tucny a byva aj vacsie balenie
O: polievka, druhe jedlo, salat, zakusok (bud keksik, kolac, ovocie...)
Ol: zemla s tucnym syrom, ovocie alebo smotanovy jogurt a makova buchta
V: polievka, druhe jedlo, salat a ovocie
V2: chlieb s maslom a so sunkou alebo palacinka s ovocim, prip. banan a smotanovy mliecny krem.

Neviem, ci ti to nejak pomoze, ale snad...skus zaradovat kalorickejsie veci (taky tuniak je skoro bez tuku) a jest casto. Ja viem, ze sa hnevas, ked si ludia myslia, ze nic nejes, poznam to.

Vela stastia

lyla

a ešte nerozumiem, ako dokáže byť osmnástročný chalan celé prázdniny doma, z vlastnej vôle...aspoň na bicykli niekam vybehnúť, na brigádu, aby si mal nejake vreckové...do knižnice, kina, na stanovačku - tam sa výborne priberá :-) inak sa pozri, ako vyzerajú dnešné rockové- popové idoly - 40 kíl aj s celou aparatúrou