Boli ma zvlastne brusko - menzes to nie je

karensy

ahoj nechcem ta strasit ale takto v boku bolelo aj moju svagrinu chodila po vseliakych vysetreniach gynekol.gastro a neviem co ..a nic jej nezistili vysledky boli v poriadku a az po mesiaci ju opat vysetrili u gyn.a ten jej oblavil zrasty tak ju ihned operovali a a mala to uz cele zaliate hnisom,..ak ta to neprestane boliet tak sa daj opat vysetrit ...inak mala menst .az 14,dni a pachnuci vytok ak nemas nic s toho tak by to nemalo byt nic vazne...

jaajinQa

no jasne, nie je to zas az taka bolest, skor len akoby pichanie (ked stlacim),...mam to od vcera... snad to prejde, dakujem :))

odpovedam

pokojne by to mohla byt ovulacia. stava sa to, aj tie bolesti popritom. Vytok je takisto pocas ovulacie bezny, cize sa podla mna nemas coho bat :-). Predpokladam, ze tie bolesti nie su tak silne. Ak by boli, tak samozrejme gynekolog. No niekedy ta sem tam niekde v tele pichne a nemusi to znamenat nic :-)))) snad to coskoro prejde

jaajinQa

prejavuje sa takto ovulacia? Lebo ja to neviem odhadnut, akurat tym ze mam zvyseny vytok (co teraz mam) a v podstate mam aj stred medzi dvoma menstruaciami. Takze by to relativne mohlo byt ono :) Len mam dost nepravidelne mesiaciky, tak nie som si ista ... Dakujem za prispevok.