UZ NIKDY TO NEBUDE AKO PREDTYM

Príspevok v téme: UZ NIKDY TO NEBUDE AKO PREDTYM
pepucha

zdrawim vsetky dievčatá trpiacie anorexiou a bulimiou.asi pred polhodinou som sa sem prihlasila a som tu prvy& raz v zivote ale uz vážne neviem ako dalej.v 14 rokoch som trpela anorexiou a nesla sa liecit pretoze som si myslela ze si pomozem sama ale nejde to.aj ked sa snazim jest stale mam vycitky a myslim na kazde susto.niekedy sa aj dokazem neskutocne prejest a hned vsetko vyvratim pretoze sa bojim aby som nepribrala a v poslednom case sa mi to stava coraz castejsie.nikdy by som neverila ze anorexia moze prejst do bulimie.mate niekto podobny problem?nechcem tu nikoho otravovat ale citim ze takto sa zit neda.aj ked nieco zjem hned mi je zle a myslim stale len na jedlo

ShaulaThalit

prave som pochopila jednu vec... ze ked idem po ulici v depresii z toho, ze som bulimicka a mam depresie hovorim si, preco nemozem byt ako ostatni... normalne jest, normalne zit... lenze to tak nie je, lebo vidim, ze vela dievcat, o ktorych si okolie mysli, ze je ok, trpia PPP... je to dost zle, lebo PPP nici zivot, nici vztahy, nici zdravie....

hejka

Vyhladjte pomoc u kineziologa, ONE BRAIN, Jednotny mozog ide o jednoduchu a ucinnu metodu odbloku urcite sa nieco zmebi k lepsiemu. Odporucam Tycinku Dakseen, Yamseen na noc 1x, cez den, ak ste nepokojne Lovsen alebo Neuseen.Prajem vela pokoja a harmonie

veve159

ahoj ja som na tom uplne rovnako.vycitky z jedla mam stale asi uz 4 roky je to hrozne.rano sa zobudim a myslim na jedlo idem spat a myslim na jedlo.zacalo to anorexiou a pol roka dozadu sa to zvrtlo na bulimiu...uz sa mi nechce zit...

faith

pepucha ja mam aj strašnya problem jesť pred ldmi,nedokažem to..v škole alebo tak, vždy si myyslim že si pomyslia aka som tučna a ako sa napchavam...ale horšie je že teraz odchadzam do USA, vieš si predstaviť čo to tam bude:( bijim sa že s tym budem pokračovať aj tam a budem sa ešte vic neznášať..je to začarovaný kruh,, tiež som začala v 14tich, teraz mám 16..

pepucha

faith --uplne s tebou suhlasim.tiez viem ze si dam napriklad obed tak sa vela najem ale ked jem tak uz myslim nato ako to vyvratim .je to strasne takto zit ale sko dalej?kde zacat?a ja som myslela ze som snad sama na zemeguli kto ma takyto problem

sibiryby

dievcence, jednoducho sa dajte liecit, tu vam asi sotva niekto pomoze.chce to psychiatra. akurat sa tu vsetky postihnute budete grupovat a pisat, ako rihate do wc-ka

faith

mam presne rovnakyproble, najskor hladovanie, potom vracanie.Povedala som si že s tym prestanem,ale nedá sa jednoducho, stále je to vo mne, stále viem že ked nikto nebdue doma možem siť vracať, že si dám s rodinou obed, ale potom ho vyvraciam..je to strašnéé:(