Co mi na toto poviete? Som normalna?

Príspevok v téme: Co mi na toto poviete? Som normalna?
5miriam5

Ahojte, rada by som vedela, co mam robit.Mam 20 rokov.Problem bude na konci, ale zacnem tym ze sa velmi rada malujem, vobec to pre mna nie je strata casu.Nenamalovana nejdem ani zo spom von, citila by som sa tak ako \"naha\".Ak som aj cely den doma, dam si aspon korektor a namalujem obocie.Jednoducho sa nenamalovana citim zle.A pritom mam nadhernu plet,nemam ani jednu vyrazku,ziadne kruhy pod ocami,nic,na dotyk je uplne jemnunka.Ludia vravia ze som moc pekna baba,jeden cas som robila aj fotomodelku. Ale najviac uvazujem nad tymto- mam priatela a ked u mna zostane na noc, odmalujem denne licenie a dam si make-up a namalujem obocie,pretoze inak by som sa pred nim hanbila.Ide i to ze mam tmave vlasy a blond obocie,vyzeram bez neho blbo. Myslim si ze to nie je normalne, ale neviem sa toho zbavit!Co mam robit? Obcas mam pocit ze je to chore,ale ozaj neviem co s tym. Alebo je nas takych viacej? Co si o tom celom myslite?
PS- Nemalujem sa nijak vystredne,vzdy len jemne a na oci si dam len spiralu a linku, tiene nenosim vobec.A ked som si raz s priatelom sla kupit make-up, spytal sa ma ze naco ked som doteraz nenosila. A neveril ked som mu povedala ze ho nosim /sme spolu 2roky/ cize ten make-up sedi ozaj dokonale-akoby ani nebol.
Dakujem za rady, chem s tym nieco spravit, aby som sa nehanbila aspon pred priatelom, len sa prosim nesmejte. Ja za to fakt nemozem, ale mam zaujem to zmenit. Viem ze je to cele cudne.

CMu_Q

a inak to "vysvetlovanie" --- normalny chlap nebude vyzvedat, preco mas teraz nevyrazne obocie, preco chudsie pery, ci blede lica... proste to nebude riesit, ako ti neriesil aj moj :) A keby aj nahodou, tak povedz ze sa odlicujes aby si bola krajsia :)))) ... vsak sminky na noc len skodia pokozke a nasej krase ;)

CMu_Q

moj priatel to vobec neriesil, ked som aj mala pripomienku typu: "nepozeraj na mna, som teraz skareda" prip. nieco podobne, tak len odvetil, ze to je uuuuuplne jedno ako vyzeram, ze ma lubi pre srdiecko, nie pre vyzor,. proste to neriesil,...stale ma ubezpecoval, ze licidla nie su podstatne (na mne).postupne som si to zac. uvedomovat, az som raz sla bubat nenamalovana, trosku este bol ten pocit vo mne, ale uz taky zanedbatelny :) a teraz vsetko OK :)

5miriam5

CMu_Q to s make-upom si este viem predstavit, ale s obocim nie. A ak by sa mi to aj podarilo, ako potom vysvetlim priatelovi ze 2roky som pred nim spavala namalovana? U teba to ako bolo?

CMu_Q

no jo, ja som takisto perfektcionistka, takze viem co to obnasa :) ... rozhodne si nefarbi vlasy ak nemusis, ani obocie, lebo moze dopadnut horsie, poznam par ludi... bud len sama sebou a na tu stavku sa "zahraj" :D ... a potom napis :) ja ti budem sillno drzat palce ;)

5miriam5

CMu_Q to s tou stavkou je dobry napad, len si to este musim vsugerovat ze som naozaj prehrala nieco :)
no a co?? ako blondyna by som mohla akurat tak strasit ludi :D vobec mi ta farba nejde. A ten permanentny make-up, nemoze to dopadnut zle? Poznam babu co to ma a vyzera to dost neprirodzene. Ja si ho malujem stetcekom a tienom dost precizne aby vyzeralo prirodzene.
A perfekcionistka som, niekedy az moc a na skodu :(

no a co??

daj si napustit permanentnym makeupom obocie na tmavsie alebo sa odfarbi na blond a je po probleme;-)).mozno si perfekcionistka, co sa tyka tvojho vzhladu.ale setri si pokozku!a aj cas:-)

CMu_Q

ano ten blok poznam, pozri ved skus raz ist do postele nenamalovana-nech ta to aj stve napriklad :) , proste sa prinut, ako keby to bola stavka, ktoru si prehrala, hi :).... a uvidis na druhy den priatelovo spravanie, ak nebudu ziadne negativne pripomienky (o com pochybujem) tak sa skutocne nemusis pred nim hanbit a po case do tooho prides,...len potrebujes tusim viac istoty do toho :) ....

5miriam5

A mam kamosky co idu nenamalovane aj do skoly, nic so z toho nerobia a su aj tak pekne. Chcela by som to tak aj ja, ale neviem, mam asi nejaky blok alebo co.

5miriam5

CMu_Q tak ja som s nim uz 2 roky a stale mam ten blby pocit, ze ak si lahnem bez make-upu tak si pomysli ze vyzeram zle. Bodaj by to aj u mna jeden den ta spontanne prislo. Ale aspon viem ze nie som jedina :) uz som sa bala ze som asi vadna.
whee_ee nepomoze mi zafarbit si ho, pretoze na zaciatku ho mam take riedke ze tam niet co farbit a konce si predlzujem. Pomohlo by mi jedine, keby vynasli nastrelovanie chlpkov do obacia.
Myslim ze zacnem tym make-upom na noc, kym sa dostanem k obociu. Ten snad zvladnem. ach

whee_ee

skus si dat zafarbit obočko v salone, nebudes musiet malovat a ked make up nepotrebujes, tak si ho pred priatelom na noc fakt davat nemusis;)... :)