Vliezol mi do tela duch?

Príspevok v téme: Vliezol mi do tela duch?
Laura_

Občas sa mi v noci stane, akokeby moje telo niekto ovladal, cela som stuhnuta a nemôžem sa pohnúť, niečo mi v tom brani a citim zimomriavky po tele. Vždy sa na to zobudim a aj keď sa chcem pohnúť, nejde to a ešte k tomu akokeby sa mi ťažko dýchalo. Akoby mi niekto sedel na hrudniku. Aj vam sa to stava? Je to divne, ale mam to posledne 4 roky aspon 4x do roka odkedy mi zomreli obidve babky, veríte že to môže mať nejaku nevysvetlitelnu suvislosť?

fit

kolko rokov ste mali, ked sa vam to stalo prvykrat? lebo ja asi 15, tak som sa vtedy nad tym nejak nezamyslala, ze preco je tomu tak, ale teraz, ked som uz starsia(36), tak by som to uz zacala analyzovat:)

selina

ak sa mi to dnes alebo v najbližšej budúcnosti stane opäť, tak budem musieť po tom začať pátrať, lebo si myslím že takéto veci sa nedejú len tak a strašne chcem vedieť čo to znamená

CMu_Q

ano to je pravda.. aj mna to zaujima, mozno kazdeho, len ten kto to zazije - tak to zrovna prijemny zazitok nie je...

selina

dúfam, že keď som si po roku nato spomenula, že sa mi to zase neprihodí, zaujímajú ma nadprirodzené javy ale pocit zažiť už nechem

selina

mne sa to stalo naposledy minulý rok v lete, možno niekedy o takomto čase, odvtedy nie, alebo si aspoň nepamätám