nocný orgazmus

Príspevok v téme: nocný orgazmus
snilko9

ahojte, chcem sa spýtat, na nieco....ci je to normálne a ci to neohrozuje bábätko...a ci to niekto z vás uz zazil....takze, som skoro v 12.tt.....a stalo sa mi asi uz 5 krát...ze som sa v noci zobudila nato, ze som dosiahla orgazmus...v spánku...a pritom sa mi ani nesnívalo a sexe...nemohla som tomu urverit...je to také smiesne...ale aj tak...je to normálne? zazila to uz niektorá??? myslím v tehotenstve....a nemôze to ohrozit bábo??? dakujeeeem

Liliya

.) mne sa to iste stalo dneska a to ani nie v noci, ale len tak ked som si na chvilu lahla po obede...tiez sa mi nesnivalo o sexe,len som sa zobudila na orgazmus...ale nebyva to caste,mne sa to stane tak 4-5 krat do roka...podla mna to babu nema ako ublizit:) len mas zvysenu hladinu hormonov alebo nieco podobne

ach jaj jaj

ze ublizit babetku,,,a to co vam uz sibe? a to akoze cez tehotenstvo nesexujete? sex v tehotenstve je pre babetko praveze prospesny,,,a sex je sprevadzany orgazmamy ne? heh kamosovi doktor povedal,,,ze sa mu zena nece otvarat, nex sa riadne vysantia,,a hned leteli do porodnice. mno takze tak

barbara9

ahojte, ja som tiez tehotná a mávam obcas takéto sny, ze sa zobudím na orgazmus...nemôze to nijako ublízit bábätku??? dakujem

CMu_Q

ceky

no :) dostatok sexu nemam, kedze mam vacsi apetit nez priatel -ked sme spolu. A co sa toho orgazmu tyka,no... vazne neviem co by ho mohlo podnecovat :) Sex mam spravidla v mesiaci mozno len jeden alebo dva dni (a za tieto dni asi 3x) ... mame vztah na dialku, takze asi preto....

ceky

CMu_Q
asi to bude otázka na telo, ale hrozne ma táto vec zaujíma.
cmuq, máte dostatok sexu? nie je to niečo ako mužská polúcia? Zaujíma ma, či to môže dostať aj žena ktorá to robí pravidelne(v podstate často, že jej to nechýba, že to má keď to potrebuje)...zaujíma ma váš subjektívny postoj k veci...

CMu_Q

normalne sa to stava a co :) ... a nesniva sa mi o tom, proste len sa zobudim na tie krce z oorgazmu a potom uz len vnimam stahy posvy... :D ale ako k tomu stale dojde netusim, lebo v takych situaciach nemam sny spojene s tematikou sexu a pod...