1 menstruacia

Príspevok v téme: 1 menstruacia
KRISTINA465

v decembri budem mat 12 a chcela by som sa spytat,ze kedy priblizne dostanem 1 menstruaciu ked asi pred 9 mesiacmi mi zacal taky biely vytok a zacala som dost priberat za rok som z 35 pribrala na 45 (vyhladala som si na internete nejake informacie o tom a tam pisali ze dievca pred menstruaciou zacne aj vyrazne rast a to je tie pravda ze dost rastiem.tak je mozne ze menstruaciu dostanem uz aj teraz niekedy?prepacte ze sa tu pytam ale chcem mat o tom nejake informacie dakujem

oukydouky

No hej-je to rozne:) mojej kamoske dokonca trvala az 11dni a potom ju aj polroka nemala..kdezto ja som od zaciatku mavala pravidelnu a ustalila sa mi na takych 6dni...je to fakt individualne.

pukali

oukydouky no to je zaujimave, doteraz co som pocula bolo, ze prav trva len kratko a je slaba a bolo to tak aj u mna. Ale ved kazda sme ina a je to rozne.

pukali

Vzdy su take co to dostanu aj skor, ja som poznala babu co to dostala uz v 9-tich! Ale urob to tak, ze ak pojdes niekam na skolsky vylet alebo na dovolenku atd. zober si zo sebou nejake vlozky pre pripad ze by si to dostala. Ale neboj, prvy krat to bude slabunke. Ja som prvy krat mala len taky hnedo-cerveny vytok asi 2dni, a normalnu mestruaciu som dostala az o 2mesiace.

karioll

chod za svojim pediatrom a porozpravaj sa s nim,to su najlepsie,najkvalitnejsie a najnormalnejsie informacie,ake mozes dostat

pukali

Tazko povedat, ja som mala vytok roky predtym ako prvu menstruaciu, aj vysku a vahu som uz davno mala taku aku mam dnes /dnes mam 20/ a prvu menstuaciu som dostala v 16-tich a pravidelnu mam az od 18-zich. Ale podla mna sa tym nezatazuj, ked pride tak pride. A bud rada kym nechodi, aspon mas pokoj :)