najvacsie stresy na svete

Príspevok v téme: najvacsie stresy na svete
tralala

ahojte ludia, neviete si predstavit ake mam stresy. mozno preto ze som este mlady zasran..ale..hm ale mal som s priatelkou sex-mala vtedy ovulaciu, bolo to prvy krat. pouzili sme kondom aj spermicid vhodny s kombinaciou s kondomom. bolo to pred tyzdnom asi.. uz 4 dni jej zevraj meskaju kramy:(( vravela ze posledne 3 mesiace to mala uz pravidelne,ma 17r. nejak mi to ale casovo nesedi. nie je ovulacia nahodov v strede alebo tak nejak? poradte skuseni prosim. mam dost strach aby som nebol ocko:((dakuje m

neznamy fik

joj, ked som moju prvy krat smikol, bola este panna, tak jej to meskalo viac ako dva tyzdne, jej telo este take nieco nezazilo a asi bolo z toho trochu mimo..
inac mal som "len" prcak a pohoda..

sin

Ja viem ake to je... To sme s priatelkou skusali pharmatex prvy krat a umyselne som sa do nej urobil. Vsetko ale bolo OK. Inak myslim si, ze ak mala posledne 3 mesiace pravidelnne, tak to neznamena ze ma pravidelne. Uvazujem tak, ze o pravidelnosti by sa dalo hovorit az keby mala pravidelne tak pol roka a viac. Pretoze tie 3 mesiace to moze byt len nahoda. Takze nemaj strach. Strachuj sa po takych 10dnoch meskania. 3 su nic.