vztah so starsim muzom

Miluska

myslela som to tak, ze pokial je muz zenaty tak preco ho mat? ja to beriem s mojho pohladu, preco by som mala mat zenateho muza ked s nim je ina zena, len na sex? s toho som davno vyrastla...

miluska

Angelique suhlasim s tebou. A nechapem este jednu vec, ked aj zena vie ze chlap niekoho ma, preco to robia. Nemali by zeny drzat po kope? a nebrat si muzov? nerozumiem tomu ani ja. stalo sa mi to a preto tomu nerozumiem...a dost vela sa bojim aby sa mi take nieco nestalo. Preto, pre mna uz chlap ktory ma priatelku, zenu uz nie je pre mna chlap. Mali by sme drzat pohromade a nebrat si predsa muzov, je to smiesne...

angelique

no ahoooj Darius, tak sme sa znovu stretli na tej istej teme a znovu tvrdim to iste, CHLAP KTORY JE NORMALNY, tak nezahyba svojej zene! CHLAP KTORY NIE JE RETARDOVANY ci inak mentálne postihnuty tak nepodvádza svoju zenu. CHLAP KTORY MA VSETKYCH PAT POHROMADE sa neotaca sa druhymi zenami ked je zenaty. A ked to robi, tak je to len jeho problem a chyba, ludia by mali vinu hladat v nom a nie v jeho milenke. A najlepsie je, ked jeho milenka ani nevie, ze je zenaty. Takych by som postrielala.