kurie oko-korene

Príspevok v téme: kurie oko-korene
ahmadad

ahojte mam problem mam kurie oko na ruke chodim s nim na kožne ale kožna ma terza 2 tyždne dovolenku a mne sa tam tie korene už začinaju množiť čo si nanho mam davať?na kožnom povedala aby som daval šupku z bananu ale to už neuzabera pomožte alebo niečo aby to zmyzlo chodil som ho vypalovať už rok a stale ho mam

sona :)

Ahoje .Potrebujem mensiu radu nie som si celkom ista ci mam ozaj to kurie oko.Ale jedneho dna sa mi na nohe urobila ako taka mala zhluka tvrdej koze ktoru som lahko vylupla von.(Uplne malinka )stale som mala pocit ze tam este nieco je tak som do toho sprtala a sprtam,hoc nic nevidim.No amoja otazka znie ci z kurieho oka moze tiect krv.

Dakujem vopred za radu.

To postihnute miesto je na chodiedle pod palcom v ohybe .

ahmadad

davam na to koru z banana pomože to podla vas?a ja na tomto fore hladať neviem je tu miliarda tem a šetko pozerať to je na niekolko hodin

allica

nechtíková masť mi pomohla, fakt odporúčam,ak sa da, daj si na to trochu tejto masti, prikry kuskom sačku a zaviaž obväzom, nech zmäknu a postupne sa budu dat vylupnut!! :D

muc

ja som si tak cca pred 20. rokmi vylupla kurie oko z chodidla. nalozila som si naplast na kurie oka + salicilovy krem Cobra na 24 hodin, a potom som si koren vydlubala. bolelo to, ale bolo to nic oproti tomu, ako to bolelo pri chodzi, ked tam to kurie oko este bolo. odvtedy mam pokoj

karioll

asi ti to zle vypaluje,pocitam,ze ti to robia tekutym dusikom
spravne sa to robi tak,ze mraziacim sprejom ti to umrtvia a vylupnu aj s korenom,ostane tam dierka samozrejme,ale to sa vylieci pomerne rychlo

msaj

choď na pedikúru, tam už si s tým poradia, alebo si niekde zožeň obyčajné vápno urob si obklad na noc a za pár dní máš po tom.

mikri

Tak mala ma tiez kurie oko na šľape a davala som jej naplast urgo je dobrá a teraz som este vyskusala lastovičník kukni si na nete v obrázkoch ako to vyzerá u nás to rastie pri potoku. Tiež som jej to potierala a vcera sa jej dost velky kus vylupol tak uz len kusocek a je hotovo. Inak na tuto temu tu uz su prispevky pohladaj.

ahmadad

neviete ako hlboko maximalne možu bnyť tie korene kurieho okauž nato nemam naladu ani nič mať to rok na ruke na viditelnom mieste to vyrežem zajtra podla toho aka hlbka to bude