pukanie v oblasti členka

Príspevok v téme: pukanie v oblasti členka
andor

Zdravím, mám 16 rokov a snáď deň do zadu som si začal všímať pukanie v oblasti členka na pravej nohe... Puknutie samotné počuť nie je, ale je to dosť zlý pocit, presne ako keď si pukne s prstami na rukách.... akurát že toto robím nechtiach. Môže to byť tým že pred troma dňami som začal behať? inak si to vysvetliť neviem. Nechcem mať nejaké problémy v budúcnosti a preto sa Vás tu pýtam čo to môže byť resp. ako to napraviť...

andor

No skúšal som niečo o tom a ako som si aj myslel tak jedine ten vápnik, tak si ho kúpim začnem užívať a uvidíme :)

narkoza

skus hodit tie vitaminy do dalsej temy, napriklad farmaceutke...je tu niekde tema ze otazky na farmaceutku alebo jednoducho hod do vyhladavaca a popytaj as viacerych ludi na ten problem niekto as uz najde

andor

No tak to musí byť fajn, keď na teba zíza celá ulica... chvalabohu ako som písal mne to pukanie nie je počuť....

No dočítal som sa že na kosti je vitamín D, ale neviem teda či je to aj takto na tie dorbné klby

narkoza

no to poznam s kazdou sekundou jedno puknutie a cela ulica na mna ziza:) vo vitaminoch sa nevyznam to ti musi poradit niekto skusenejsi ale myslim ze skoro urcite je to v tych vitaminkoch.

andor

členok ma inak nebolí len je to dosť nepríjemné, proste čo krok to puk... akurát že to nie je počuť....
no a úprimne povedané neviem či mi niečo nechýba...

narkoza

cawes ja mam 15 a mala som pred rokom ti iste, no nechala som to tak a preslo to..aj v ruke som to chvilu mala..ale inak ta neboli clenok, nechyba nejaky vitamin?