Ako casto mate sex v dlhodobom vztahu,nie je to nuda?

Príspevok v téme: Ako casto mate sex v dlhodobom vztahu,nie je to nuda?
ewe12

Po 6rokoch sa s priatelom milujem raz dva krat za tyzden,hanbim sa to priznat ale nevzrusuju ma jeho bozky ani dotyky,co sa deje??orgazmus mavam vzdy ale mam pocit ze je to len uspokojenie potreby..chcem znovu citit to co prve 2roky,takto to uz bude navzdy?;((preco je to take..aj ked menime polohy,nejako ma to nebavi,co je to so mnou..on sa aj chce milovat ale ja uz asi nie..;((

alandra

no tak to vôbec nie je na dobrej ceste. mala by si sa s ním o tom porozprávať. poprípade si to začnite trochu okoreňovať aby ťa to znovu s ním zrušovalo.

Meridian

Mirec loli pisala cca pred 10 -rokmi bolo by zaujímavé ako to ide teraz .
Inak téma je pravdepodobne obnovená kôli reklame...
Za posledné ano je to veľmi na rozsiahlu tému a predpokladám ,že nikto z týchto "detičiek"nepotrebuje až tak vedieť ako sa sexuje po 27- mich rokov vzťahu.......
Mimochodom Ak to sprâvne človek pojme tak po 10 -tich rokoch vie byť sex kvalitnejší a to netvrdím len ja..Najskôr musí byť splnených x iných vecí potom môže zafungovať aj toto.....
Bol som mladý a pracoval som na stavbe...
Samozrejme ako to už chodí starší fotry si ma snažili doberať ako mladoženáča.....
No čo pomáhaš žene vysávať a si pod papuču?
Ano pomáham jej aj prebalovať kúpať a starať sa o všetko aby nebola večer tak uťahaná a nemusel som vysedâvať na pive ,lebo sa bojím že sa mi nepostaví nad zhrbenou,zrobenou manželkou.A tak jej pomâham aby sme mohli potom celú noc sexovať a nemusel som sa ukâjať z časopismi v kadibúdke tu na stavbe.Niečo podobné som použil viac krát a bolo vybavené.Z tohoto vyplýva aj návod na to ako je možné aj po x rokoch mať kvalitný sex......

mirec411

Je to obšírna téma, ale podstatu naozaj v celku dobre vyjadrila "loli".
Veľa ľudí si myslí, že vzťah je viac o sexe, ako o láske (loli: - "...stačí nám, ak sa držíme za ruky..."). Frekvencia styku je u manželských párov rôzna, ale určite nie je rovnako častá a podobná, ako u mladých zamilovaných "detí". Ak si niekto myslí, že frekvencia intímnych stykov sa po niekoľkých rokoch spolužitia nezmení, tak je buď naivný, alebo závislý na sexe.
Po viacerých rokoch sa chuť na sex a jeho frekvencia zmení dokonca aj u večných "záletníkov". Jednoducho ich to prestane vzrušovať, a ľahko sa môže stať, že sa stanú impotentnými v mladom veku (ani nie 40 roční).
Naozaj je to obsiahla téma, takže - stačí.

Jeepa

nie je to nuda. Aspon u nas doma nie. Milujeme sa každy den a milovanie vždy oživime nejakou peknou hračkou. V poslednom čase milujeme milovanie po tme, pretože použovame trblietavy intimny gel zo superlove.sk

loli3

ahojte babenky. ja som uz s manzelom 10 rokov a pretoze je riadne unaveny z prace posledne dva roky to mam raz za dva mesiace a pritom viem, ze ma ma rad aj nase deti, len je to teraz take hekticke, ze sme radi, ked sa vecer pritulimme a zaspime. asi to chvilu potrva a potom sa uvidi. moje kamosky, co su dlhsie vo vztahoh to vsetky len potvrdili. vsetko je v hlave. ked si doverujete a rozpravate sa o tom aki ste unaveni zo vsetkeho, ani na sex nepomyslite. ste radi, ked mate koho drzat vecer za ruku.

zaja

ja mam priatela 7 rokov, a pocitujem uplne to iste čo ty. Bojim sa ze koli tomu nas vztah pohori a nebudeme moct spolu zit. Pretoze sex. zivot je pre zdravy chod vztahu dolezity. My sexujeme uz len raz za 2 tyzdne... Stavia ma to tak pred rozhodnutia...ktore by moc ovplyvnili moj celkovy zivot. Tiez si pokladam otazku ako to dalej bude... a či ho vlastne lubim..

mellinda

Sest rokov je dlha doba a je nemozne, aby si po tak dlhom case citila k partnerovi to iste ako na zaciatku. Zamilovanost vyprchala, je to normalne. Teraz uz si musis uvedomovat ine hodnoty partnera, ci si vyhovujete po ludskej stranke, ci sa dokazete navzajom doplnat a pod. Ak tam aj je niekto iny, casto v tychto pripadoch ide len o vzplanutia, akysi chtic po niecom novom, nepoznanom a lakavom, ale mohla by si sa velmi sklamat a do konca zivota lutovat, ze si kvoli tomu stratila niekoho, s kym uz to tahas 6 rokov, niekoho, kto ta naozaj miluje. Mne sa stalo nieco podobne, teda taketo vzplanutie, ktore sa mi ale podarilo ovladnut a viem, ze lepsie som spravit ani nemohla.