vzdy ho budem lubit, ale on je akoby moja poistka

Príspevok v téme: vzdy ho budem lubit, ale on je akoby moja poistka
lejla_

ahoj, neviem ci je to zrovna problem, ale dost mi to beha v hlave.

ide o to ze ke som mala prveho chlapca, velmi sme sa lubili, ale rozisli sme sa, pre moje osobne problemy. vzdy ho budem lubit, a to je to co ma trapi.
mala som od vtedy vztah s viacerymi chlapcami, velmi som ich lubila, a aj on mal vztahy , ale s mojej aj s jeho strany, tu bude vzdy to iskrenie, nepetie, laska.
moja kamaratka mi povedala ze mi dvaja sa urcite raz vezmeme :)
vzdy ked je mi na nic, ked ukoncim niaky vztah, pomyslim na neho, ze on by ma objal a utesil. a jemi za nim smutno.
chcela by osm sa k nemu vratit a on mi dal na javo ze aj on...

nosuper

ja neviem, ale tu pisu len pubertiaci, co sa vyspia s kade kym, co fetuju, droguju, piju alkohol, flakaju sa po nociach a ich rodicia sa o nich nestaraju, ze co ich tie nevychovane decka robia!! spamätajte sa, zacnite sa radsej vzdelavat, slusne sa spravat a nie zit ako ti najhorsi cigani. potom aby sme platili z nasich dani vase protialkoholicke a protidrogove liecenia!

lejla_

kvoli tamu ze som v tom case mala problemy v partii, fet, chlast, a podviedla som ho nie sex, len bozkavanie ale bola som opita - vtedy som mala 15, teraz mam 20

nemohla som sa mu priznat, ale ani to drzat vsebe, tak som sa hanbila sama pred sebou ze ako sa mozem na neho co i len pozriet..

j to clovek na ktoreho sa mozem spolahnut, uz sme dospeli, uz nie sme tie deti, sme ini a aj sa tak k sebe spravame -dospelo

viem ze keby som si mala do troch sekund vybrat cloveka s ktorym by som chcela byt do konca zivota ktroy by bol otcom mojich deti - viem ze by to bol on

ramirka

a ake boli tie problemy koli ktorym ste sa rozisli....ak je to obojstranne nevidim problem skuste a dajte sa dokopy ...mozno ste sa rozisli na to aby ste zistili ze k sebe patrite...