dvakrat a nestaci?

Príspevok v téme: dvakrat a nestaci?
just jana

ahojte.mam taky problem,moja menstruacia nikdy nebola pravidelna a teraz aj ked mam 22 rokov sa nic nezmenilo.stale skace hore-dolu. ale momentalne ma trapi jedna vec.. v mesiaci jul som mala svoje dni na zaciatku mesiaca.okolo 20.7. mi zacal cierny tmavy krvavy vytok a o par dni nato menzes... a uz trva 8 dni a nemam pocit ze sa chysta \"skoncit\".prosim poradte mi co mam spravit

just jana

no bola som u lekarky a vraj je vsetko so mnou v poriadku-po vysetreni- ale dala mi pit norethisteron-ani neviem na aku dlhu dobu a ze ked sa to neupravi mam prist..akoze to je riesenie? ziadne vysetrenia ziadne odbery-proste nic. pockam ako to dopadne pretoze idem do talianska na dovolenku a ked nebude ok tak menim doktorku..mne sa napchavat tabletkami nechce

jajkafr

Ahoj ja mám tiež problém z nepravidelným menštruačným cyklom bola som s tým u gynekologičky tá mi vzala krv na hormóny a zistila zvýšenú hladinu hormónu štítnej žľazy. Potom ma poslala ku endokrinologičke a tá mi zistila zvýšenú hladinu ešte nejakého hormónu a odporučila nasadiť antikoncepciu. Ale po rozhovore s lekárkou sme sa dohodli, že o pol roka skontrolujeme hladiny hormónov a keď bude cyklus blbnúť aj naďalej tak mi potom nasadí lieky. Začala som piť ženský čaj a cyklus sa mi dal celkom dokopy.

Tak sa skús so svojou lekárkou porozprávať či by nebolo dobré vyšetriť hladiny hormónov, ktoré môžu byť zodpovedné za poruchu menštruačného cyklu.

jingjang

Ahoj aj ja som mala tento problém a tiež mi to ničím neliečil iba antikoncepciou alebo nejaké lieky som brala a potom sa mi to upravilo ale nie nadlho a tak ma to naštvalo a zmenila som lekára za lekárku urobila mi hneď aj sono a zistila mi na ľavom vaječníku cystu 6x6 cm a vraj to mi z toho stále ten menzes hapruje teraz ma čaká operácia a menzes mám každé 2 týždne potom by sa mi to malo upraviť.Nechcem ťa strašiť ale myslím že by si to mala radšej skontrolovať a dať sa vyšetriť.

just jana

problem je ze moja gynekologycka riesi vsetko len tabletkami antikoncepcie..nevie nijako poradit a behat zase po roznych inych doktoroch ktori aj tak nestoja za nic...

vychodniarka

zajdi za gynekologom, povedz mu to vsetko, on ti poradi, naco sa budes zbytocne trapit, ked ti moze pomoct
drzim palce :)