čo mi na to poviete????

Príspevok v téme: čo mi na to poviete????
katy22

Včera som mala taky rozhovor s mojim partnerom.Sme spolu asi rok. Spitala som sa ho co ku mne citi a on mi povedal ze ma ma rad ale ze ma nemiluje...potom som sa ho opitala ci by som mu chybala keby sme sa rozisli a on mi na to odpovedal ze nie....mozno trochu ale by ho to rychlo preslo...zostala som zarazena...ja ho lubim a myslela som si ze aj on ku mne citi nieco viac...ved ta odpoved ze by som mu nechybala znamena ze to ma vlastne na haku ci je so mnou alebo nie...potom som mu povedala ze ja takyto vztah nechcem ze ja ocakavam nieco viac od vztahu...a mozno by bolo lepsie keby sme sa rozisli...potom mi zacal hovorit ze mi tym nechcel ublizit ,ze mi povedal len pravdu,pital sa ma sto krat ci sa na neho hnevam ja som mu odpovedala ze nie len ma to sklamalo....JA neviem ma takyto vztah vobec buducnost????

titi...

Nemá to žiadny zmyseľ,treba to ukončiť.Nájdi si druhého.Manžeľské vsťahy bývaju také,ked už dávno su ľudia spolu.V starobe hovoria ľudia väčšinou,že toho druhého maju rád,no už láska umrela.Na začiatku vsťahu to nestačí.

MaryLu

je tazke opustit cloveka ktoreho lubime, ale ked ten vztah nema buducnost a nedava nam co chceme a potrebujeme tak taky vztah za nic nestoji..
a co keby ste si dali aspon nejaku pauzu? mozno tvrdi ze by si mu vobec nechybala, ale kto vie akoby to bolo keby k tomu naozaj prislo.. lebo velakrat si uvedomime co cenne sme mali az ked o to prideme..

katty23

v prvom rade by som rad zdoraznil, ze v slove-spytat, opytat a pod., sa pise Y, nie I-mäkke I. co sa tyka tvojho problemu, tak sa pytam : to je akoze aky vztah, ked tvojmu partnerovi je jedno, ci s tebou bude, ci nie??? a ze ta nemiluje? ved to nie je partnersky vztah, ale kamaratsky!!

jankake

Mozno len tak povedal ze by si mu nechybala, a boli ste uz dlhsie od seba ci by fakt bez teba vydrzal, mne moj vzdy hovoril opacne ze ani sekundu bezo mna nevydrzi a nakoniec v pohode na mesiac isiel prec a vydrzal bezomna ..slova su prazdne, mozno chcel len podrývat muži su už takí,-)ja by som sa tým netrápila

dfsdfsdfs

ja suhlasim s prispevkami nizsie, akurat chcem dodat ze obdivujem jeho uprimnost, keby sa to mne stalo, takisto by ma to zabolelo, ranilo, isto by som si aj poplakala, ale na druhej strane aspon viem, ze bol ku mne uprimny a na nic sa nehral....

katy22

sme spolu jeden rok...a najhorsie je ze on sa so mnou nechce rozist....hovori ze mu mam dat cas...a ze ja som taka ze chcem vsetko hned....predtym mi rozpraval ako velmi bol zalubeny do svojej manzelky(totiz on bol zenaty) a ze po 7rokoch ho odkopla ako handru a odisla s inim....