hak a menzes

cica

ked doberies cele balenie, tak si skratis tu 7 dnovu prestavku o niekolko dni. len ked bude ta prestavka kratsia ako 3-4 dni, tak sa moze stat, ze kramy dostanes az o mesiac neskor :)

leila

ja s tym teda nemam osobne skusenosti ale precitala som si pribalovy letacik a tam pod nadpisom "Ako posunut alebo oddialit krvacanie" je napisane toto:"na oddialenie krvacania sa pokracuje v uzivani tabletiek z dalsieho balenia bez prestavky. Tak mozno pokracovat podla potreby az do vyuzivania druheho balenia...na presun period krvacania na iny den v tyzdni, nez na ktory vychadza v doterajsej scheme uzivania, je potrebne skratit interval bez uzivania tabletiek o tolko dni, o kolko si prajete presunut periodu krvacania..." tak ja ti teda Miska poradit z vlastnej skusenosti neviem ale podla toho co tam je napisane by to malo ist tak ako si pisala...neviem poradte este aj skusenejsie...

daisy

S tymto by som sa nehrala, lebo si tak "dogabes" telo, ze budes menstruovat kedy tedy. Menzes sa da jedine oddialit tak, ze vyberies cely blister liekov, ked si chces zobrat len tri a potom pauza, ci ako, tak si to domrvis. A preco nechces mat kramule cez vikend? ja dostavam v pondelok a je to otrasne, lebo ma boli brucho v robote. Radsej ticho pretrpim cez vikend, priatel vydrzi par dni bez sexu predsa...

miska

no ved presne toto chcem,aby som nemala menzes cez vikend tak si to potrebujem nejakym sposobom posunut. ale ako mi to pomoze ked vyberiem cele dalsie balenie? ved budem stale na tom istom,tie iste dni a tak...takze by tam mala byt aj ina moznost

lenka22

ja by som ti odporucila zobrat cele balenie, ale ak to chces tak aby ti celkovo cyklus vyhcadzala inac tak si to musis nejako zosuladit s menstruaciou a tak, je to zlozite... ja napr zacinam brat v sobotu a tak mi vychadza ze nemam nikdy kramy cez vikend... :)