nákup cez internet

Príspevok v téme: nákup cez internet
vlastimilka

objednala som si zbožie cez internet. Potom som si ho šla vyzdvihnúť na poštu, ukázala som poštárke občiansky preukaz aj s dodávacím lístkom a požiadala som ju, aby som si mohla tovar janprv pozrieť predtým než zaplatiť - teda aby som mala istotu že v tej škatuli nebude nejaká tehla alebo čosi iné - no a ona sa na mňa osopila že to nie je možné, to sa nerobí, len tak si otvárať balík pred zaplatením. Tak kto mal pravdu ja či ona? Nebudem predsa platiť za balík v ktorom nič nie je...!?

_

ona ma pravdu. najpr musis zaplatit. ale hned pri priehradke sa kukni ci tam co je... inac tovar z netu mozes do 2 tyzdnov vratit bez udania dovodu. ..kamarat si objednal procesor vycaloval 5000sk, no a doma zistil ze ma prazdnu krabicku. keby sa bol pozrel na hned na poste, by bola postarka svedkom ze tam naozaj nic nebolo.. inac kamaratka si objednava cez net vsetko oblecenie a este nemala problem. aj ked sa jej stalo ze jej poslali inu velkost, tak to poslala spat a oni jej to vymenili. a aj ked farba nebola taka aku chcela. dokonca si raz obiednala, ale balik si nevybrala, lebo sa jej ta vec uz nepacila...