Beznádejná situácia

Príspevok v téme: Beznádejná situácia
Chooozy

Som študentkou na strednej škole. Viac ako rok si uvedomujem že mám problémy. Najskôr to boli len zlé udalosti ktoré som nemohla ovplyvniť ako smrť mojej starej mamy ktorá bola pre mňa všetkým.Cítila som že od tohto okamihu som sa v niečom zmenila sama však neviem v čom no bol zo mňa iný človek. Potom ma začali nenávidieť v škole stala som sa terčom posmechu, keď som tomu nevenovala pozornosť tak to prešlo ale stále som viac menej out-sider. Neskôr nešťastný vzťah ktorý mi spôsoboval problémy s rodičmi, priateľmi... po rozchode som bola v stave návaly plaču celé dni, myslela som že to prejde, je to normálne, no po mesiaci som bola ako keby v depresii, nedokázala som nič, bola som ako telo bez duše, všetko mi bolo ukradnuté, nič ma nebavilo. V škole som nebola schopná vnímať, mala som zlé výsledky aj keď som sa učila tri hodiny nezapamätala som si takmer nič. Nevedela som o čom sa mám s ľuďmi rozprávať, odcudzila som sa rodine, pred rodičmi som hrala divadielko aký mám skvelý život, nemám si čo povedať s ľuďmi aj keď chcem neviem o čom sa mám s nimi rozprávať, začala som pociťovať stav že mám problém keď mám niečo vybaviť, napr objednať sa u kaderníčky, mám problém zdvihnúť telefón a zavolať, tento stav trval skoro rok, potom ma kamarátka presvedčila o tom že mi za to nestál na čas mi bolo fayn potom sa to zas vrátilo, potom mi zas pomohla a ja som myslela že je to definitívne, až kým ma moji priatelia nevyčlenili z partie. Znovu sa všetko vrátilo, pomaly neviem o čom sa mám baviť aj s tými poslednými priateľmi čo mi zostali. Uvedomila som si že s týmto si už sama nepomôžem a že potrebujem psychológa, no som študentka nemám peniaze na psychológa aby sm si platila nejakú terapiu, v inej téme som sa dočítala že dokonca potrebujem lístok od obvoďáčky, takže nehrozí. A školský psychológ neprichádza do úvahy nedôverujem mu po tom čo problém jednej baby nechtiac povedal jej rodičom....Môžem vôbec ešte niečo robiť?

gimbaska

presne, ked uz je toto problem akoze stretnut sa s niekym face to face, tak to uz je ozaj zle. to treba proste len v hlave riesit, zmenit nastavenie, inak sa neda.

Laurosik

online rieseniu situaie nepomoze. je to uplne ine ked mas osobny kontakt s tym poradcom a mozete riesit hned vsetko v dany moment.

isabellawampire

V dnešnej dobe sa už dá skutočne všetko vybaviť aj online. Aj takéhoto poradcu dokážeš nájsť na internete, ak ti teda tak vadí osobný kontakt.

prisol

this is helpful information. At Prisol Soft Technologies, we leverage cutting-edge technologies to stay ahead from our competitors. Our team utilizes advanced AI tools, analytical insights, and the latest digital marketing softwares like Ahrefs, Semrush, Google Keyword Panner, Buzz Sumo to create data-driven strategies. This technological edge ensures our clients receive the most efficient and effective marketing solutions available. prisol.org

mantika

tak v tomto prípade si beznádejný prípad, pretože neviem aký problém je ísť za obvoďáčkou a vypýtať si výmenný lístok, veď je to riež predsa doktor a nebude sa ti posmievať ani ťa posudzovať. psychické zdravie je veľmi dôležité, niekedy asi aj dôležitejšie ako to fyzické.

bestWritter

Looking for dissertation writing services near me? Find local experts who provide personalized support to help you create a high-quality, well-researched dissertation.
Here is link: bestacademicexperts.co.uk

bestWritter

Looking for dissertation writing services near me? Find local experts who provide personalized support to help you create a high-quality, well-researched dissertation.

Jessicajohn

. The chance for career development provided by the employer one day come across this theory of the individual on the job site. If I want to complete graduation during the time of job by hiring experts who can www.expertwriters.co.uk

Jessicajohn

. The chance for career development provided by the employer one day come across this theory of the individual on the job site. If I want to complete graduation during the time of job by hiring experts who can www.expertwriters.co.uk