Neviem sa s tým zmieriť

Príspevok v téme: Neviem sa s tým zmieriť
Adusik

Neviem sa s tým zmieriť v nedeľu alebo v pondelok ráno mi niekto zabil kocúrika. Mala som ho rok ale stále utekal ale napriek som ho chcela mať rada. Niekto bezcitný mi ho zabil. Možno mu môj kocúrik vbehol pod kolesá ale on sa isto ani nepozrel, či sa ho dá zachrániť. Pomôžte mi ako sa s tým mám vyrovnať ...

Adusik

ja už som naňho celkom zabudla ... len teraz sa bojím, lebo som na dovolenke v Cz a zo SK sme si zobrali kocúra ... a zabúdajú zatvárať dvere ...tak sa bojím, že raz ujde ...

nickusa

čas všetko vylieči, milujem zvieratka aj mačky, doma mam tri, takto som prišla o dve mačky, pretože byvame pri frekventovanej ceste a mačkam nerozkažeš že nemožeš ist von na ulicu, je to priroda a ta ma svoje pravidla....čas to vylieči, a časom budeš mať len krasne spomienky na kocurika, možno by pomohlo kupiť si noveho kocurika čo ti sprijemni tvoje chvilky smutku :(

Adusik

sisa ďakujem ja mám tiež na dvore 2 ... ale to by nebolo ono ... a už na to tak nemyslím ... ale fakt ďakujem ... ale tak chcela by som aspoň vedieť, ktorá sviňa to spravila :(