Herbal Essences

Nicolete

Ahojte, ja by som si tiez chcela kupit tento sampon na objem a citala som ze krasne vonia. tak uvidim aky bude vysledok.

katushka

ja mama na super hydrataciu a uzasny je :D mam sice iba sampon ale je skveli..ale zistila som ze na jemne vlasy posobi omnoho lepsie ako na tie tvrde..ale tak je to asi o tje strukture vlasu..

Mia777

No ja som tiež včera akurat bola v DM-ke a všimla som si ten kondicioner na lamave vlasy, tak som si ho kupila. a má teda krásnu voňu:) a aj možem povedat, že po umyti bol pozitivny vysledok :)

mirranda

ja som vyskusala zeleny HE kondicioner. Ak mám pravdu povedať myslela som si, ze bude lepsi. Moja vlasy su sice hebkejsie a lahsie sa rozcesavaju, ale nedodaju ziaden speciálny lesk.

*d

zdravim :) asi aj vas rovnako ako mna zaujala reklama a herbal essences nie je nova znacka na trhu . osobne som tieto pripravky nevyskusala ale coskoro sa chystam :) zaujalo ma ze na domovskej stranke ponukaju viacero typov tejto vlasovej kozmetiky procom u nas su dostupne iba niektore. velmi rada by som vyskusala masku z radu hydratacia ale nemozem ju nikde zohnat maju iba samp.+kondicioner. ak mi mozete poradit kde ste tieto priravky konkretne masku videli alebo kupili budem rada :) prajem vam pekne vlasky

gloss

nie sú nejaké nové skúsenosti? neviem si vybrať mám rokyx farbené a tým pádom vysušené a zničené a ťažko sa po umytí rozčesávajú tak ktorý si vybrať? na farbené, hydratáciu alebo poškodené :(