Zla erekcia

Príspevok v téme: Zla erekcia
anonym_7293

ahojte...mam taky problem...mam 18 rokov a som panic...Mam priatelku s ktorou sa meme velmi lradi..No ked ideme spolu spat, tak sa mi stalo to ze sa mi nechcel dostatocne postavit penis..je len taky makky..neviem preco..stalo sa mi to uz dva krat po sebe...cital som uz roznu literaturu a ze vraj ked to je po prvy raz, tnemozem byt nervozny a tak...ze vraj hlavne psychyka je dolezita..prosim poradte,,,dik

brmbolll

kamo ja som mal taky isty problem ale s tym ze mi bolo 20. mne sa sice podarilo na prvz krat horko tazko :"urobit" ale potom boli problemz. po druhom zlyhani sme sa o tom porozpravali s priatelkou a po case som na tom uz dobre a funguje nam to. pokial mas tolerantnu partnerku, ktora ta miluje tak to preber aj s nou. to sa spravi. vela sstastia

igris

fick ma pravdu, moc nad tym spekulujes, si mlady chalan, ktory moze fungovat niekolkokrat denne za sebou, tak neblbni :)))

fick

Ked ides robit sex... tak si modzog odloz... a nechaj pudy konat. :) Samozrejme s takou mierou, aby si nemusel niest pripadne nasledky ... napr. tehotna partnerka. 8-)

hmm

no ale ked sa mi to stalo uz dva krat...no vlastne raz to bolo take...no proste budem na to mysliet...a stane sa mi to zas...:-/

fick

Naber mozno sebavedomie masturbaciou. :) Ked budes vediet, ze ti spolahlivo stoji, tak sa ulohy zhostis bez stresu. Jednoduch vezmes babu a pomilujes ju. A nebudes spekulovat ci si alebo nie si nervozny. 8-)